SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aqua aerobik- czy naprawdę można zrzucić parę kilogramów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2
Hej!
Nasłuchałam się o trochę o takiej formie aktywności ruchowej i brzmi to całkiem ciekawie. zastanawiam się też nad zapisaniem na takie zajęcia w Warszawie.
Jakie są wasze doświadczenia ??
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Hejka!
Powiem tak z mojego pkt widzenia .
Moja dziewczyna prowadzi takowe zajęcia i z tego co widzę na poziomie jej grupy i ufając własnemu doświadczeniu jeśli jesteś osobą która miała bardzo niski poziom aktywności fizycznej to jak najbardziej warto ale nie opieraj się tylko o ta formę. Jeśli jesteś dosyć wytrenowaną osoba to nie ważne jaka to będzie grupa wiele nie skorzystasz. Lepiej wtedy poszukać czegoś innego.
Pozdrawiam to tyle ode mnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i wiele zależy też od tego jak jesz. Bo przy układaniu jadłospisu jest sporo do zrobienia, jeśli wcześniej jadłaś nie najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 200
poprzednicy mają rację, dla mnie aerobik w wodzie był dobry po powrocie z macierzynskiego. Tak dla rozruszania się i zgubienia parę kilo.Poza tym jest przyjemny;) jednak potem przestał przynosić rezultaty a ja wybrałam bardziej aktywną formę ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Rozpoczynając swoją przygodę z fitness'em można spróbować, ale szybko się nudzi, na spalenie tkanki proponuje, TBC, Zumba, Step, dance.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Albo dobrze zbilansowane posiłki

...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2

Aqua-aerobik uratował mój kręgosłup!

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

xanuskaax / redukcja tłuszczu na siłowni

Wiecej