SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apivit, Zen Szen- "Cykl Dabka"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko
Mam pytanie wiecie moze po ile chodzi w aptece Apivit i Żeń Szeń ? Sa to dwa skladniki do "Cyklu Dąbka"
Prosze o odpowiedzai dzieki

Jazdaaaaa Pokemonyyyy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
zen szen bardzo rożnie , najtańszy tak 16zl co do apivit to nie wiem czy dostaniesz to w aptece , ja znalazłem go w sklepie zielarskim , ceny nie pamiętam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14244
ok. 12zł

pozdrawiam

seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723


jesli chodzi o apivit to inaczej jest to mleczko pszczele i tak sie w aptece pytaj, 45 tabletek po 150mg mleczka pszczelego kosztyje okolo 30 zl a w kapsulkach 32sztuki -40 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko
Dzieki za odpowiedzi. Moja ciotka jest moim lekarzem wiec jak bede chcial to dostane recepte na Biostymine ale mysle ze nie jest droga i nie wiem czy wogole Biostymine mozna kupowac na recepte... moze ktos z was juz kupywal na recepte i wie ile go to wynioslo ?

Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie czy moge do tego cyklu dodac Mega Massa 2000 - czy bedzie to kolidowalo ? Bo w koncu ten cykl to taka mala Chinska medycyna. Prosze o odpowiedzi

Jazdaaaaa Pokemonyyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
To co widać na zdjęciu to "drożyzna". Tak wogóle to rozmawiałem na ten temat z ekspedientkami i mówiły, że ceny preparatów pszczelarskich zależą od wielkości "zbiorów" w danym roku. I tak jeden (ten sam) preparat może kosztować nawet 100% różnicy w różnych okresach. O APIVIT popytaj w sklepach zielarskich. Można go tam dostać po kilkanaście złotych za 80 tabletek. Jest też żeń-szeń o jakiejś polskiej nazwie za 9 złotych.( to wszystko pod warunkiem, że zależy Ci na oszczędnościach). Wogóle ja zawsze pytam o najtańsze odpowiedniki i potem z panią mgr porównujemy zawartość i wybieram optimum. Pozdrawiam.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki ja tez tak pokombinuje pochodze jest u nas troche tych sklepow zielarskich wiec napewno cos znajde a jak nie to poprostu kupie tak jak trzeba

Pozdrawiam !


Jazdaaaaa Pokemonyyyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723
ja dostalem biostymine bez recepty i kosztowala 11 zl z hakiem ale pilem a co do odzywek to jest nawet wskazane brac je przy tym cyklu , bedziesz mial lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
ja ostatnio kupilem biostymine/10 amp./ w aptece bez recepty, zaplacilem 8.60 Ogolnie z tym jest tak ze w jednej aptece ci sprzedaja a w drugiej beda chcieli recepte.

...pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4264
ja kupilem zen szen a nazywa sie panaxan za 9.90 i jest tam ta,m 20 sztuk jeszcze tylko apiwit i biosttyminka i prawiecykl daBKA BEDZIE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27723


jeszce do tego propolis i pollen w kapsulkach(62sztuki) okolo 13 zl a w taletkach 10 zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

super odzywka

Następny temat

Poradzcie HMB i kreatyne.

WHEY premium