SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apel o BAN dla Bruca Lee

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alepuje do moderatorow o przyznanie bana dla niejakiego Bruca Lee. 99% jego wypowiedzi byla wulgarna, obrazliwa i klucila sie tym samym z regulaminem. Wystarczy zajrzec do dzialu Sztuki Walki i poczytac watki w ktorych to Bruce Lee zabiera glos. Ostatnio typ ten posunal sie do zlamania punktow: 1, 4 , 5 na raz. A mianowicie podszyl sie pode mnie dodajac spacje do nicka i wypisywal nieprawde. Apeluje tez do wszystkich tych ktorzy znaja temat aby poparli przyznanie BANA Brucowi Lee. Z gory dziekuje.

vasyl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech Fighter powie czy sie podszyles czy nie. Zreszta kazdy cie oceni tak jak na to zaslugujesz.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
proponuje sparing !!!


Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe kingkong nie wiesz co mowisz. Zlapanie brusa li to jak szukanie igly w stogu siana. On jest mocny w gebie ale realnie to on nigdy wyzwania nie przyjal, a ja chetnie bym sie z nim posparowal, niestety 13 letni gowniaze maja to do siebie ze potrafia tylko wyciskac pryszcze i pisac glupoty na forum.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ban!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ja tez jestesm za banem dla Bruce Lee





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właściwie to po co dawać mu bana?
I tak nic nie napisze po 10 :>.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ban

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a mnie nie obszczekasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ban dla Bruce Lee - Mateo sprawdź IP jednego i drugiego - dla mnie to jasne niemalże.
Jeżeli BL wyrazi skruchę wówczas ocenimy czy można go jeszcze ratować. Poza tym nie widzę abonamentu u niego.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogrubienia

Następny temat

GŁOSOWANIE NA MODERATORÓW

WHEY premium