SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aparat na zeby i dermatolog

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Witam :) Jakos na jesien zamierzam zalozyc sobie aparat na zeby. Nie wiem jednak od czego zaczac. Najpierw nalezy udac sie do stomatologa gdzie bedziemy chcieli go zalozyc czy do normalnego dentysty aby sprawdzil nasze zeby i poleczyl co mozna? Mial ktos z was podobny zabieg? Prosze o pomoc nie wiem od czego zaczac.

Drugie pytanie dotyczy skory twarzy. Mam since pod oczami i dosc czesto moja skora wydaje mi sie czerwona (?). Mial ktos podobny problem? Dodam ze najbardziej wlasnie denerwuja mnie te since pod oczami. Nalezy udac sie z tym do dermatologa czy mozna sprobowac czegos "tanszego"? Jakies kremy toniki czy cos w tym rodzaju? Kiedys kolega mowil ze sa takie kremy dla mezczyzn specjalne pod oczy wlasnie na takie since :/ Co o tym myslicie?


Prosze o pomoc i z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Przed założeniem jak i n wybieleniem należy zrobi przedląd stanu uzębienie jak i jamy ustej. Możesz to zrobić u stomatologa, natomiast apart to już gość co zajmuje się (też) ortodoncją. Więc takiego szukaj najlepiej który kompleksowo załtawi ten temat. Co do dermatologa to wybierz się na wizytę najpierw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Odnośnie aparatu wizyta u ortodonty - on powie co trzeba zrobić - rtg, pantomogram, ewentualnie zaplanuje ekstrakcje. Co do sińców pod oczami mogą być setki przyczyn - od nieusuwalnych takich jak bardzo cienka i jasna skóra i po prostu prześwitujące naczynia krwionośne,do zdrowotnych ewentualnie związanych z niehigienicznym trybem życia. Zaczerwienienia skóry warto skonsultować z dermatologiem.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Ten aparat bede chcial dopiero pewnie pod koniec roku ale chcialbym najpierw o te zeby zadbac :/ Lepiej wybrac sie do dentysty czy stomatologa? Co bedzie lepsze? A z tymi sincami pod oczami to moze lepiej do lekarza estetyki czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
dentysta i stomatolog to to samo. Idziesz do ortodonty - to on powie co dalej zrobić, i na pewno wspólpracuje z jakimś dentystą. A dlaczego do ortodonty - jak np trzeba będzie którys ząb usunąć, a jest zepsuty, to nie ma go po co leczyć. A co do sińców, to proponuję najpierw wdrożyć higieniczny try życia i sprawdzić czy nie jest lepiej. Poza tym since się trudno koryguje. Można osoczem ostrzykiwać, ale generalnie to trudny problem - chyba ze ktoś jest zdecydowany używac korektora.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
Radze nie usuwać żadnych zębów podczas leczenia ortodontycznego bo po 1. nie jest to przyjemne, po 2. w większości przypadków twarz będzie wyglądać gorzej, a dobry ortodonta poradzi sobie bez ekstrakcji zebów tylko jakiś leniwy będzie chciał usuwać zęby bo mu wygodniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie wiem, nie zalecam, ale nie wiemy ile lat ma potencjalny pacjent, w jakim stanie ma uzębienie i czy np nie będzie potrzeby usuniecia np. ósemek. I dlatego uważam, że trzeba się najpierw skonsultowac z ortodontą.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Szybko dzielicie się cudzymy zębami z tym usuwaniem ...po prostu niech idzie do gabientu tam już otrzyma fachową pomoc co należy / czego nie należy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Mam juz 19 lat :D Czyli najpierw zalecacie pojsc do jakiegos dentysty tak? A gdy zdecyduje sie po jakims czasie na zalozenie aparatu to do ortodonty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tak wybierz się na początku do stomatologa i od niego się dowiesz co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza , siłownia, jak ćwiczyć?

Następny temat

Zwisająca skóra po odchudzaniu.

WHEY premium