SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antyperspirant for men

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
Zbliza sie lato i postanowilem zmienić antyperspirant, na jakiś lepszy bo ten widze że nieskuteczny, jaki polecacie? Najlepiej jakiś bezzapachowy, dobrze by było w kulce, no i żeby chronił przez cały dzień





Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 12:35:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Etaxil -
http://www.interlek.pl/etiaxil-roll-skora-wrazliwa-125ml-p-2054.html
Jak dla mnie ok, czasem stosuje tylko raz na tydzien, moja kobieta dwa razy w miesiacu i jest ok.
Z mojej strony polecam.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
I 0 potu? Ani w trypie siedzącym ani aktywnym? Bo to teorytycznie jest dla nadmiernie potliwych, a ja (raczej :P) do takich nie należe...A pozaym szukam czegoś przy bardziej przystępnej cenie ;] Ktoś coś jeszcze poleci?

Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 17:34:26

Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 17:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
Na mnie dziala tylko cos aptecznego. Wszystkie sklepowe antyperspiranty daja 0 efektu. Sam uzywam driclor i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
rexona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
Hey a używał ktoś z was może tego nowego Adidasa w sztyfcie?
"Adidas Men Fair Play 2008 Special Edition Antyperspirant sztyft"
http://www.e-styl.com/p/pl/2940/adidas men fair play 2008 special edition antyperspirant sztyft 53 ml.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Etiaksil sie to pisze, ja ejstem sceptycznie nastawiony do tego, jesli nie leje sie z Ciebie wiadrami to odpusc sobie ten specyfik bo z pewnoscia zdrowy to on nie jest.

Ja mam nivea aqua cool i jest swietny, serio nie zostawia jako jedyny sladow i chroni przed potem i zapachem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Pisze sie jestem a nie "ejstem"
Co do Etiaxilu, to tak jak napisalem nie uzywam go w takich ilosciach jak zaleca producent i jest ok. Przetestowalem juz wiekszosc normalnego szitu w sztyftach od adidasa po biotherm i generlanie zawsze taka sama kupa;/ Co do samego kosztu to w jak sie to przeliczy nie wychodzi tak zle. A co do szkodliwosci tego produktu...od pewnego czasu toczy sie dyskusja czy antyperspiranty sa szkodliwe czy nie. Jedna frakcja twierdz ze odklada sie jakis zwiazek szkodliwy - tlenek czegostam. Znow druga ekipa twierdzi ze to bzdura i nie ma to zadnego wplywu na nasze zdrowie. Predko sie ten spor nie zakonczy chyba (podobnie jak ten o uzywanie kremow przeznaczonych dla starszych typow skory) w kazdym razie mi sie wydaje ze szybciej zejdziemy od fajek, zanieczyszczenia, czy tez wypadku samochodowego niz dezodorantu. Ale to tylko moja wizja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3067
ja tez polecam NIVEA nie czuc zapachu potu, trzyma sie caly dzien (od rana do wieczora nie czuc potu) w moim przypadku. Aktualnie od juz bardzo dlugo go uzywam i jestem bardzo zadowolony. Rexony nie polecam, adidas jeszcze jest wzgledny

rochu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
tylko rexona w sztyfcie

nic lepszego nie mialem.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 233
Rexona absolute protekszyn jest w porządku :)
Ciekawy jest pewien produkt dostępny na rynku, oczywiście nie zachęcam do kupna, gdyż nie jest on zbyt skuteczny.. powstrzymuje wydzielanie się zapachów swojskich, ale pot leje się stróżkami.

http://esentia.pl/Reutter_Super_Deo_Dezodorant_w_krysztale_p26388.htm
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2046 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a silownia

Następny temat

pot?

WHEY premium