SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antyperspirant for men

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Wybacz za moja literowke, mam nadzieje, ze nie nie spowodowalo to traumy u Ciebie... 'szit' pisze sie 'Shit'. :)

Jestem studentem uczelni medycznej i nie wmowisz mi, ze taki blocker gruczołów potowych jak etiaxil nie powoduje ubocznych reakcji organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
stosuje nivea jestem zadowolony..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Etiaxil lub Antidral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5108
NIVEA <tak>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
Polecam adidas - antyperspirant adipower. Blokuje wydzielanie potu i ma ciekawy orzeźwiający zapach. Musisz go wypróbować a na pewno się do niego przekonasz. Moim zdaniem sprawdza się lepiej niż antyperspiranty w sztyfcie czy kulka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Nie wiem czy warto odkopywać ten temat ale jak już się wypowiadamy to polecam Nive Black&White
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a silownia

Następny temat

pot?

WHEY premium