SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antykoncepcja hormonalna a redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 983
Hej
W tej chwili chodzę na zajęcia tbc/abt 3x w tyg
Od lutego zamierzam zacząć trening siłowy + aeroby 35min, 3x w tygodniu, dieta low carb

Problem zaczyna się przy antykoncepcji, ktorej nigdy wczesniej nie stosowałam. Ginekolog przepisał mi tabletki 3-fazowe TRIQUILAR, kolejny cykl zacznie mi się właśnie w 1 tygodniu lutego. Nie mam pojęcia jak zareaguje moj organizm, poki co nastawiam się na najgorsze czyli wiadomo zatrzymanie wody, puchnięcie, tycie itd itp. Oczywiście na każego antykoncepcja działa inaczej, ale jeśli na mnie zadziała negatywnie czy ma to duży wpływ na treningi? Zajęcie fitness nie są oczywiście tak absorbujące jak siłownia stąd moje pytanie. Niestety nie zapytalam mojego ginekologa o tę kwestie (nie sądzilam, że tak szybko zdecyduje sie na siłownie), zresztą sam ginekolog nie wyglądał na kumatego w tej kwestii...

Aha, i czy jest jakaś różnica w wplywie na treningi pomiędzy tabletkami właśnie 3-fazowymi a tradycyjnymi?

Dodam że mam 20lat

Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55
sss...
fergi
Jakie bierzesz? Powinnaś mieć wszystko napisane na ulotce

Qlairista ,maja bardzo malo hormonow ,podobne do yaz .Nie znam jezyka (w jakim jest ulotka) na tyle dobrze ,zeby sie doinformowac .


A moze chodziło CI o Qlaira? Tu znajdziesz ulotkę:


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-10-16 17:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt tu ze szklanej kuli nieznajomym nie wróży, więc odpowiedzieć nie ma jak.

Schudniesz przy tabletkach, owszem. Ale o ciele fitnesski zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 983
Bardziej mi zależy właśnie na rzeźbie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 983
A jeśli przyjmiemy, że organizm zaakceptuje hormony i będzie wszystko działało jak trzeba, nadal odpowiedź będzie taka sama? Zastanawiam się czy wgl warto próbować i mieć nadzieje, że te dwa tematy można ze sobą jakoś pogodzić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne,że warto! ja miałam wielki problem przy triquilarze bo przybrałam 4 kg w miesiąc,teraz mam yasminelle,które podobno nie zatrzymują wody w organizmie, rozpoczęłam w lipcu redukcję na low carb i dołączyłam fitnessy i cross fit i straciłam 12 kg a rzeźba z tygodnia na tydzień robi się coraz lepsza, sprawa indywidualna jak zareagujesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może zatem koleżanki pokażą nam tą "rzeźbę", którą mają na myśli (zwłaszcza martucha_czarna mogłaby swoją pokazać)? Bo mam wrażenie, że nie rozmawiamy o tym samym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
martucha_czarna
jasne,że warto! ja miałam wielki problem przy triquilarze bo przybrałam 4 kg w miesiąc,teraz mam yasminelle,które podobno nie zatrzymują wody w organizmie, rozpoczęłam w lipcu redukcję na low carb i dołączyłam fitnessy i cross fit i straciłam 12 kg a rzeźba z tygodnia na tydzień robi się coraz lepsza, sprawa indywidualna jak zareagujesz


Hm - a ja byłam żywym przykładem na to, że yasminelle zatrzymuje wodę i to nie zależnie od długości jego przyjmowania.
Więcej - jedyny powód dla którego chciałabym go brać ponownie, to napompowane cyce, które teraz znikły bez śladu

Marta - są jakieś sfd-owe sposoby na naturalne powiększenie biustu (poza wypychaniem stanika skarpetkami, bo potem mi brakuje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyciskanie i rozpiętki na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Takie pytanie, może głupie, ale troszkę związane z tematem: czy wszystkie, absolutnie wszystkie super-fitnesski mają sztuczne biusty? Dlaczego organizacje sportowe nie popierają wyglądu pro-natura? I jak to jest z kulturystkami o kwadratowych twarzach - przecież suplementacja teściem w ich przypadku jest ewidentna. Czemu to jest tolerowane? Sztuczne piersi są ingerencją mechaniczną, a doping to już wchodzenie w funkcjonowanie organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na skraju desperacji i poczucia beznadziei. Czy ja w ogóle mogę coś ze sobą zrobić...

Następny temat

Proszę o porady- zbyt masywne nogi i ramiona.

Wiecej