SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Antybiotyk - trening - siła

Wysłana -
I kiedyś w końcu musiał nastać ten masakryczny okres w którym nabawiłem się infekcji. Mam staż już ponad rok, rok i jeden miesiąc i po raz pierwszy zachorowałem i biorę antybiotyk. Głupi nie jestem, wiem, że nie mogę trenować, ale moje pytanie, czy jak odpuszczę trening na zapewne 2 tyg to jest możliwość, że spadnie mi siła, że to na co pracowałem cały rok po prostu po części zniknie ? Czy jednak nie zmieni się jakoś wiele to ? Dodam, że staram się mimo wszystko utrzymywać dietę i na siłę wręcz wpycham to jedzenie, chociaż czasami mam ochotę nim rzygnąć.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
częściowo pewnie tak, ale bardzo szybko wróci
Wysłana -
Nie ma co przesadzać , lekkie spadki będą ale takie jak wspomniał kolega co szybko wrócą, a jeśli przerwy nie miałeś dłuższy czas to nawet będzie miała pewne plusy.
Wysłana -
Coś moze spaść bo organizm jest osłabiony, ale się tymm nie przejmuj, takie spadki raz dwa siedorabia
Wysłana -
OK dziękuje panowie za odpowiedź : ) Nie miałem jeszcze dłuższej przerwy od tego roku, to pierwsza taka
Wysłana -
To nie strasznego nie będzie także nie przejmuj się na zaś, szybko wróci kwestia dosłownie kilku treningów.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź