SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antidral gdzie kupic??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
Witam. Ostatnio pojawil sie u mnie problem z nadpotliwoscia pod pachami, poczytalem troche na ten teamt i na 1 miejsce wysunal sie srodek o nazwie Antidral. Niestety pytalem w aptece i tego srodka nie ma juz w sprzedazy i pewnie niedlugo zostanie wycofany calkowicie. Widizalem w aptekach internetowych ale pozniej sie okazywalo ze nie ma i ze strona jest nieuaktualniona. Czy wiecie gdzie mozna go jeszcze dostac??(sprawdzilem wszystkie apteki w okolicy), czy znacie moze jakis inny zamiennik( nie piszcie mi o rexonach, adidasach itp bo to przereklamowane g..o, przynajmniej ja nie widze efektow). Skladnik antidralu ktory ma takie dzialanie to chlorek glinu, jest on silnie hydroskopijny i zweza ponoc gruczoly potowe, moze w aptece zrobia taki roztwor na zamowienie. Musze to jeszcze sprawdzic. Ale Was prosze o jakies porady i opinie. POZDRAWIAM
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
A po co? Praca gruczołów potowych jest zahamowana już od samego Antidralu, więc nie potrzeba dodatkowo stosować antyperspirantów.
Jeśli chodzi o sam dezodorant to stosuje się go tylko w celu "zapachowym", więc jeśli ktoś stosuje wodę toaletową to po co mieszać zapachy? Bez sensu.
Jeśli wody toaletowej nie używa no to wtedy tak - dezodorant jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
w aptece przy moim domu srodek jest dostepny w dalszym ciagu
zapytaj w aptece o zamiennik
podobny sklad itd
farmaceuta na pewno cos doradzi...
chyba ze tutaj ktos kto ma ten sam problem!
ale skoro przestudiowalaes tutejsze tematy i tylko ten srodek jest dosc popularny(=skuteczny) to wal do apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
nie niestety ale zamienniki typu etaxil czy jakos tak:) tez sa ponoc wycofane. Sprobuje za kilka dni znowu chyba ze posluzysz mi pomoca i jakos sie dogadamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
w Gda kupowałem ostatnio bezproblemowo
nie strasz, że wycofują bo będę musiał zrobić zapasik!
środek jest świetny, szczypie troche ale działanie zajefajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
A moze ktorys forumowicz bylby tak mily i kupil mi u siebie i co do wyslyki i formy zaplaty bysmy sie ugadali.Prosze o kontakt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Antidral to bardzo ostry srodek - fakt skuteczny , ale nie lepiej dociekac przyczyn nadpotliwosci , niz leczyc skutek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147
U mnie problem pojawil sie niedawno, wczesniej nie mialem z tym problemow. Jak zaczalem intensywniej cwiczyc to sie zaczal problem(nie chodzi tu o czas w ktorym trenuje), tylko czas normalnego funkcjonowania w czasie dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
W takim razie uwazaj z dozowaniem/uzywaniem antidralu. Tak jak wspomnialam - to srodek bardzo ostry i de facto wystarczy go uzyc raz dziennie, bo on ma dlugoterminowe dzialanie. Osoby , ktore poca sie minimalnie moga go uzywac raz na kilka dni . Trzeba tez zaznaczyc, ze antidral nie zapobiega jako tako poceniu sie , ale przeykremu zapachowi . Po jego uzyciu pod pacha moze byc mokro od potu , ale pot bedzie bezwonny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
Trzeba tez zaznaczyc, ze antidral nie zapobiega jako tako poceniu sie , ale przeykremu zapachowi . Po jego uzyciu pod pacha moze byc mokro od potu , ale pot bedzie bezwonny.

totalna bzdura
oczywiscie zależy to od osoby, ale GENERLNIE działanie tego środka polega na blokowaniu potliwości na jakimś obszarze ciała - nie ma wogule potu, a nie tylko zapachu
pozatym 3ba uzywac go rozsadnie bo ponoć organizm potrafi sie wycfanić i przestać reagować na niego;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
totalna bzdura
oczywiscie zależy to od osoby


Przyjrzales sie wogole swojej wypowiedzi ? Zarzucasz mi ze pisze bzdury, a potem stwierdzasz wzglednosc pojecia. Ja testowalam antidral na sobie - uzywalam go cale lata, wiec mowie jak ja na niego reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 393 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9525
nie o to mi chodziło
chodziło mi o to ze działanie tego środka ma polegać na blokowaniu pocenia się w danym miejscu i w 98% ludzi tak właśnie działa
wiec pisanie w takim tonie - już raz cytowałem - jest nieprawdziwe bo może potencjalna osobę z takim problemem wprowadzić w błąd, że nie likwiduje to zjawiska pocenia się
że każdy reaguje inaczej to zupełnie inna sprawa, działanie ma być takie jak napisałem
proponuje przejrzeć wypowiedzi użytkowników na tym forum i innych jak na nich działa ten środek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leukoplakia?

Następny temat

Capivit HydroControl a rozstepy?

WHEY premium