SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anthony Joshua - Władimir Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Witam, walka niewątpliwie ciekawa i emocjonująca, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Moim zdaniem wygra Kliczko przez KO/TKO od 9 rundy wzwyż. Ciekawy jestem jak zaprezentuje się po 1,5 roku przerwy. Poza przerwą to prawie wszystko za nim przemawia, jak obstawiacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
Hahahaha no zle to chyba sformułowałem chciałem powiedzieć że przyciągnie wielu kibiców ale nie az tylu co podczas 1 walki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężka sprawa. Jakbym miał stawiać kasę to bym rzucał monetą Za Joshuą przemawia wiek i determinacja. Kliczko może już być wypalony. Stawiam jednaj na Joshuę ze względu na wiek, przerwę Kliczki i jego ostatnią porażkę. Wytrzaskają się w pierwszych rundach, dynamika spadnie, zaczną walczyć zachowawczo i zwycięstwo na punkty dla Antoniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 75 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537
Joshua Władimirem wytrze ring, nie oszukujmy się AJ to bokser który jest tytanem pracy zdominuję wagę ciężką na wiele lat. Wszystkie atuty poza doświadczeniem dla AJ, Władimir przegra tą walkę już w szatni nie ma psychiki swojego brata..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kr0nos
...Moim zdaniem wygra Kliczko przez KO/TKO od 9 rundy wzwyż...
Kliczko - ostatnia walka 1,5 roku temu,
- ostatnia wygrana 2 lata temu,
- ostatnia wygrana przed czasem 2,5 roku temu.

Joshua - 2016 3 walki,
- 2015 5 walk,
- 2014 7 walk.
Wszystkie walki przed czasem.
Na papierze to zdecydowany faworyt. Stawiam na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Joshua zniszczy starego Kliczkę. AJ cały czas się rozwija a Kliczko wraz z wiekiem idzie w dół. Mimo, że nie jestem wielkim fanem boksu, to ta walka naprawdę mnie zainteresowała. Joshua, może wnieść powiew świeżości do boksu.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Owszem Joshua ma skończone wszystkie walki przed czasem pytanie tylko z kim? Nie walczył z nikim szczególnym, poza tym to, że kończył rywali tak szybko może być wielką przeszkodą w tej właśnie walce. Może nam się chłopak szybko wypstrykać :) Joshua poza swoim niewątpliwym atletyzmem nie ma nic lepszego od Kliczki. Jak się za bardzo zbliży to go Władziu zaklinczuje, na dystans to lewy, prawy. Na dodatek Kliczko ma niezły lewy sierp, co boleśnie odczuł np. Pulev. Może być sensacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
Anthony Joshua - Władimir Kliczko stawiam tak 70-30 na AJ dysponuje aktualnie chyba najpotężniejszymi ciosami w całej HW oraz jednym z najlepszych składów trenerskich tak jak już powiedzieli koledzy wyżej przemawia siła fizyczna lecz nie wiadomo jak będzie z jego kondycją jak wejdzie z kliczko w przepychanki/klincze co jest bardzo częste u kliczki.
Za władimirem przemawia doświadczenie i jeśli jest prawdą to że tak ciężko pracuje i ma super zaparcie to szykuje nam sie jedna z najciekawszych walk w historii wagi ciężkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Tylko właśnie nie wiadomo jak z formą u Kliczki. Dawno nie walczył, a jego kariera dobiega końca. Joshua znowu na odwrót. Rozwija się z walki na walkę, do tego jest bardzo mocny fizycznie. AJ to materiał na świetnego mistrza. Kliczko ma mnóstwo stoczonych walk i na pewno nie jest tak zmotywowany, jak żądny osiągnięć i tytułów Joshua.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Tyson Fury również uważa, że AJ polegnie przez KO.






Zmieniony przez - Kr0nos w dniu 2017-04-22 19:50:55

Zmieniony przez - Kr0nos w dniu 2017-04-22 19:51:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Myślę, że walka będzie podobna do tej, która Władek stoczył z Pulevem, czyli dużo chaosu i niezbyt ładny boks. Pewnie Władek też coś zbierze, ale AJ nokautuje kumulacją, a tu jego wrogiem będą klincze. Stawiam na to, że całą robotę zrobi lewy sierp i bezpośredni prawy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6419
Hahaha nie patrz na to co mówi Fury bo to świr... on by chciał żeby wygrał klitscho bo on wygrał z nim i uważał by się znowu za mistrza świata
Jedynie zastanawia mnie nie sprawdzona szczęka AJ bo podobno jest podejrzana zobaczymy już tylko tydzień
Czekam z niecierpliwością mam nadzieję ze już nikt nie zgłosi kontuzji ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sobota bokserska

Następny temat

Desant

WHEY premium