SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antek na koniec bomby - jest sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

96,5

Wzrost

178

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

120

Obwód uda

65

Obwód talii

83

Staż na siłowni

ok 15 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 2,5-3 WW: 1,5-2 T: 1,5-2

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

straciłem rachubę :)

Opisz swój plan treningowy

split, crossfit, sw

Cel cyklu

sucha masa, definicja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

od ponad roku na bombie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

8-9%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

do porostu

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie bije rekordów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Witam,
Jestem na ostatniej prostej cyklu, aktualnie leci:
Tren A - 125mg e2d
Prop - 150mg e2d
Master A - 125mg e2d
od Maja weszło Novo 60mcg ed (koncze na koniec przyszłego tygodnia) a całą banie kończe z końcem lipca
zupełnie przypadkiem wpadło mi w łapy 60tabl Antka :) i zastanawiam sie czy jest sens wrzucić go na ostatnie 4tyg cyklu (100mg ed) ??
podobno fajne combo jest antek z trenem
Tylko boje sie że spieprze to co do tej pory zbudowałem - ładne suche, użylone mięso (nie chce sie zalać)
Proszę o porade doświadczonych osób (nigdy do tej pory nie muciłem Antoniego) i nie wiem czego się spodziewać
miche trzymam w 100%
chcę tylko troche "nabić" mięśnie po t3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Daruj sobie . Zostaw sobie na cykl masowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
A ja tam bym się zastanowił nad taką opcją. Z ujemnym bilansem mogłoby fajnie nabić właśnie teraz. Te 4 tyg po 100 mg ed byłoby git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Tylko po co dodatkowo się faszerować na redukcji ? Możesz próbować , ja akurat orali nie stosuje od dluzszego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94146 Napisanych postów 363999 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667774
Ten antek na redu tak srednio pasuje.zostaw sobie na mase dokupisz tab i polecisz wtedy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Popieram wypowiedzi wyżej. Na redu biorę testa jako antykatabolik. Reszta to cardio i dieta. Ewentualnie dokładasz celna, heliosa, t3. Moim zdaniem więcej nie trzeba. Antka możesz dać po redukcji jak zwiększysz bilans kaloryczny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Dzięki Panowie za odp. Od września jade masówke test mix, npp i master e. Dokupie drugie tyle antka i polece z grubej rury :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Metka na koniec tak, anap nie bardzo. Bardziej już na przetrwanie kilka tyg jak coś wyskoczy, sam tak brałem pare razy 50mg ed z rana przez kilka tyg.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Krzyku, ta metke w jakiej dawce byś widział ?? bombe koncze dokładnie za 5,5 tyg, a z trena schodzę za niecałe 4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na koniec bomby jak chce się nabić to zrób refeed i już. Dobrze pojesz i popijesz jak T3 odstawisz to organizm sam pociągnie
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
knur____
Krzyku, ta metke w jakiej dawce byś widział ?? bombe koncze dokładnie za 5,5 tyg, a z trena schodzę za niecałe 4 tyg



Jaka dawka metki ostatnio leciała?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SARM: Ostaryna i ATD

Następny temat

Dziwny osad na dnie Trenbolonu Ace

WHEY premium