SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Antek na koniec bomby - jest sens?

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 31
Waga 96,5
Wzrost 178
Obwód ramienia 44
Obwód klatki 120
Obwód uda 65
Obwód talii 83
Staż na siłowni ok 15 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) B: 2,5-3 WW: 1,5-2 T: 1,5-2
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe straciłem rachubę :)
Opisz swój plan treningowy split, crossfit, sw
Cel cyklu sucha masa, definicja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia od ponad roku na bombie
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 8-9%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia do porostu
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) nie bije rekordów
Wysłana -
Witam,
Jestem na ostatniej prostej cyklu, aktualnie leci:
Tren A - 125mg e2d
Prop - 150mg e2d
Master A - 125mg e2d
od Maja weszło Novo 60mcg ed (koncze na koniec przyszłego tygodnia) a całą banie kończe z końcem lipca
zupełnie przypadkiem wpadło mi w łapy 60tabl Antka :) i zastanawiam sie czy jest sens wrzucić go na ostatnie 4tyg cyklu (100mg ed) ??
podobno fajne combo jest antek z trenem
Tylko boje sie że spieprze to co do tej pory zbudowałem - ładne suche, użylone mięso (nie chce sie zalać)
Proszę o porade doświadczonych osób (nigdy do tej pory nie muciłem Antoniego) i nie wiem czego się spodziewać
miche trzymam w 100%
chcę tylko troche "nabić" mięśnie po t3
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Daruj sobie . Zostaw sobie na cykl masowy
Wysłana -
A ja tam bym się zastanowił nad taką opcją. Z ujemnym bilansem mogłoby fajnie nabić właśnie teraz. Te 4 tyg po 100 mg ed byłoby git.
Wysłana -
Tylko po co dodatkowo się faszerować na redukcji ? Możesz próbować , ja akurat orali nie stosuje od dluzszego czasu
Wysłana -
Ten antek na redu tak srednio pasuje.zostaw sobie na mase dokupisz tab i polecisz wtedy
Wysłana -
Popieram wypowiedzi wyżej. Na redu biorę testa jako antykatabolik. Reszta to cardio i dieta. Ewentualnie dokładasz celna, heliosa, t3. Moim zdaniem więcej nie trzeba. Antka możesz dać po redukcji jak zwiększysz bilans kaloryczny.
Wysłana -
Dzięki Panowie za odp. Od września jade masówke test mix, npp i master e. Dokupie drugie tyle antka i polece z grubej rury :)
Wysłana -
Metka na koniec tak, anap nie bardzo. Bardziej już na przetrwanie kilka tyg jak coś wyskoczy, sam tak brałem pare razy 50mg ed z rana przez kilka tyg.
Wysłana -
Krzyku, ta metke w jakiej dawce byś widział ?? bombe koncze dokładnie za 5,5 tyg, a z trena schodzę za niecałe 4 tyg
Wysłana -
Na koniec bomby jak chce się nabić to zrób refeed i już. Dobrze pojesz i popijesz jak T3 odstawisz to organizm sam pociągnie
Wysłana -
knur____
Krzyku, ta metke w jakiej dawce byś widział ?? bombe koncze dokładnie za 5,5 tyg, a z trena schodzę za niecałe 4 tyg

Jaka dawka metki ostatnio leciała?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź