SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ankieta - kobieteria skinny fat

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankieta:

Wiek : 22 lata ( w listopadzie kończę 23 )
Waga : 52 - 53 kg
Wzrost : 169 cm
Obwód w biuście(1) : 86 cm
Obwód pod biustem : 75 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 69,5 cm
Obwód na wysokości pępka : 82 cm
Obwód bioder (3): 91,5 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 52 cm
Obwód łydki : 30 cm

W którym miejscu najszybciej tyjesz : pośladki, boczki i brzuch

W którym miejscu najszybciej chudniesz : plecy, ramiona, ręce, nogi

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Ewa Chodakowska (skalpel, turbo, killer) < TYLKO JUŻ MNIE NIE OPIEPRZAJCIE DRUGI RAZ!), mel b (pośladki, ramiona), kilka razy deska i pompki , ale chcę na stałe włączyć do treningu.

Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka i kasza manna (słodzę stewią), omlet z dwóch jajek w tym jedno żółtko do tego 40 g mąki żytniej razowej i 40 ml mleka a dodatek to dżem łowicz nie słodzony cukrem tylko sokiem jabłkowym, albo owoce, makaron z pszenicy durrum z oliwą z oliwek albo ze szpinakiem i śmietaną 12%, z sosem pomidorowym (przecier, oliwa, czosnek, bazylia), risotto (ryż arrborio) groszkowe, łososiowe, borowikowe z dodatkiem śmietany 12%.

Co lubisz jeść na obiad : łosoś z ryżem, pierś z kurczaka z pieczarkami, papryką w przecierze pomidorowym do tego kasza, ryż, ziemniaki, rosół (na dużej liczbie [16] podudziach z kurczaka bez skóry) z ryżem basmatti albo makaronem durrum do tego dwie nóżki z gotowania rosołu, stek z pieczonymi ziemniakami, kotleciki wołowe z ziemniakami, fasolka po bretońsku, ale z mięsem mielonym. Wołowinę najczęściej kupuję z Mężem zrazową, Z wieprzowiny lubię karkówkę, ale jadam ją może raz w roku ze względu na zawartość tłuszczy. Teraz widzę, że przy Was będę mogła częściej ;)

Co jako przekąskę : orzechy, wafle ryżowe

Co jako deser; raczej nie jem, ale lubię lody, naleśniki, pierogi.
Ograniczenia żywieniowe : raczej nie mam.

Stan zdrowia: skolioza, wypukłe plecy, powiększona lordoza a przez to bóle głowy do tego stopnia, że czasem wymiotuję, mam światłowstręt i jeżdżę do szpitala na zastrzyki przeciwbólowe i kroplówki. Jestem w trakcie terapii DDA, nerwica natręctw, zaburzenia adaptacyjne

czy regularnie miesiączkujesz: nie ( biorę tabletki, ale już się dowiedziałam u Was, że to nie okres te krwawienia co mam w tej chwili). W przyszłym tygodniu idę do ginekologa odstawić tabletki i uregulować hormony.

czy bierzesz tabletki hormonalne: tak

czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: Gdy boli mnie głowa: ketonal forte, panadol z tramalem

czy rodziłaś: nie

Preferowane formy aktywności fizycznej : spacery, kiedyś jeździłam konno (5lat), ale przez kręgosłup w tej chwili nie jest to możliwe, większość sportów, które chciałabym uprawiać (ekstremalne) są dla mnie zakazane. NIE ZNOSZĘ BASENU! ale od sierpnia chyba zacznę chodzić.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : omega 3,

Stosowane wcześniej diety : Dukan, głodówka, redukcja 1800 (przez ostanie osiem miesięcy)

Walczę o wyjście z skinny fat :/ Od maja jem 2300 kcal czasem 2100 (gdy prześpię się w dzień - codziennie wstaję o 6:30 spać idę koło 24), do 01 czerwca ćwiczę jeszcze z Chodakowską. Ćwiczę od 4-6 razy w tygodniu. Od pierwszego czerwca : przeszukałam forum i wybrałam ten trening:
2.Dla tych, które chcą ćwiczyć w warunkach domowych
Trening do domu do wykonania ze sztangielkami lub butelkami wody

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Myślę, że będzie on odpowiedni z tego co zdążyłam się już tu dowiedzieć i mam nadzieję, że nie zaszkodzi mojemu kręgosłupowi jeśli będę wykonywać je poprawnie. Są gdzieś filmiki tych ćwiczeń ? Od jakiej butelki zacząć? A po między jaki trening interwałowy będzie dobry? Chciałabym ćwiczyć 5x w tygodniu. Rozciąganie wybrałam dla osób z przykurczami i jeszcze szukam rozgrzewki.

Dalej chcę jeść 2300 kcal tyle, że rozkład składników to : 30% białka (172,5g), 40% węglowodany (230g)i 30% tłuszcze (77g w tym 27g nasyconych).

Chcę wyglądać fit i być zdrowa i mieć zarys mięśni.


Mam jeszcze pytanie odnośnie diety. Jeśli ćwiczę o 21 odżywkę wypiję o 22-22:30 to później muszę jeszcze coś zjeść np. jak pójdę spać o 24? Jak tak to co ? I czy w posiłku przed treningowym łyżka oliwy/oleju rzepakowego do usmażenia kurczaka jest dozwolona? I ile tłuszczy po treningu ew. jest dozwolone (czy w ogóle jest). Na razie nie mogę zrezygnować z odżywki białkowej do sierpnia.

Zdjęcia są z listopada 2012r wymiary się nie zmieniły od tamtej pory więc nie robiłam kolejnych zdjęć.















Zmieniony przez - kobieteria w dniu 2013-05-28 15:56:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję, ale odpowiedź jest dość wymijająca... czy to znaczy, że jak wrócę to na Ciebie nie mogę liczyć ?

Możesz usunąć moje fotki na ten okres co nie będę prowadzić dziennika, po powrocie cyknę nowe, aktualne. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Niedługo pobijesz rekord forum w tempie zakładania nowych tematów, ogarnij się dziewczyno. Nie wiem czy zauważyłaś ale my tu mamy po jednym dzienniku.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Wszystko czego potrzebujesz masz w linkach zawartych w regulaminie - od treningu po miskę - w czym więc problem zacząć robić a nie stękać, ze nikt nie chce pomóc i zakładać co chwila nowy temat.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Proszę ton niżej nie dziwię się,że laski stąd sp******iły jak na początku jest tak "arogancko" ...
Jakbyś stosowała dietę którą my "żyjemy" to by nie było powideł ani brzoskwiń z puszki ...
A chleb najlepszy jest na zakwasie, ma więcej wartości odżywczych

Z mojej strony EOT

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa jakosci

Następny temat

ujędrnienie sylwetki

WHEY premium