SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Animal pak w gronie zakwestionowanych przez NIK

Wysłana -
Witam zakupiłem dzisiaj Animal Pak Witaminy przypadkiem znalazlem ze został on zakwestionowanych przez NIK i teraz zastawiam sie czy brac czy wyrzucić do kosza .Dodam ze AnimalPak zostal kupiony na Allegro
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, normy prawne w PL sa nieco bardziej restrykcyjne co do zawarosci witamin w tym ilosci posczzegolnych zwiazkow, stad pewnie suplement znalazl sie na liscie
Wysłana -
jak chcesz wyrzucić to ja Ci podam mój adres prześlij na mój koszt ;P
Wysłana -
ok Dzieki :) mysle ze nie złapie żadnej bakteri kalowej :D::d jak to tam pisza :D
Wysłana -
patogenne bakterie kałowe wykryto w probiotykach, a nie preparatach witaminowych, czy innych badanych suplach
tutaj jak wyżej zostało już napisane pewnie nieprawidłowe stężenie konkretnej substancji, czy obecność czegoś, co u nas dopuszczone do obrotu nie jest. śmiało bym jadł
Wysłana -
Również bym się nie przejmował zbytnio
Wysłana -
Trochę tego zjadłem
Wysłana -
a już miałam nadzieje ze bedzie chcial odeslac ;)
Wysłana -
Na tym wykazie masz też pluszzzza którego wszedzie kupisz i też jest zakwestionowany to chodzi po prostu o ilości dawek witamin i minerałów a nie o to że jest zanieczyszczony czy coś, ta lista jest chyba od ok 2014 roku już

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-13 21:46:24
Wysłana -
Wydaje mi się, że czytam o tym już chyba w trzeci lub czwartym temacie w ostatnich dniach a sprawa miała miejsce może z połroku temu jal nie rok. Zadzwoń, spytaj i po problemie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź