SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal pak w gronie zakwestionowanych przez NIK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 334
Witam zakupiłem dzisiaj Animal Pak Witaminy przypadkiem znalazlem ze został on zakwestionowanych przez NIK i teraz zastawiam sie czy brac czy wyrzucić do kosza .Dodam ze AnimalPak zostal kupiony na Allegro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160361 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234143
witaj, normy prawne w PL sa nieco bardziej restrykcyjne co do zawarosci witamin w tym ilosci posczzegolnych zwiazkow, stad pewnie suplement znalazl sie na liscie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
jak chcesz wyrzucić to ja Ci podam mój adres prześlij na mój koszt ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 334
ok Dzieki :) mysle ze nie złapie żadnej bakteri kalowej :D::d jak to tam pisza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
patogenne bakterie kałowe wykryto w probiotykach, a nie preparatach witaminowych, czy innych badanych suplach
tutaj jak wyżej zostało już napisane pewnie nieprawidłowe stężenie konkretnej substancji, czy obecność czegoś, co u nas dopuszczone do obrotu nie jest. śmiało bym jadł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Również bym się nie przejmował zbytnio

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363906 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667502
Trochę tego zjadłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
a już miałam nadzieje ze bedzie chcial odeslac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na tym wykazie masz też pluszzzza którego wszedzie kupisz i też jest zakwestionowany to chodzi po prostu o ilości dawek witamin i minerałów a nie o to że jest zanieczyszczony czy coś, ta lista jest chyba od ok 2014 roku już


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-13 21:46:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Wydaje mi się, że czytam o tym już chyba w trzeci lub czwartym temacie w ostatnich dniach a sprawa miała miejsce może z połroku temu jal nie rok. Zadzwoń, spytaj i po problemie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚCI DO TESTU - Dziki Rzepak i Dzika Oliwa

Następny temat

Cykl kreatynowy pomoc

WHEY premium