SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Flex po przebudzeniu i przed snem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 524
Witam, tak jak w temacie czy ma to sens wiem ze producent zaleca rano przed śniadaniem, ale czy stosowanie dwóch saszetek na dobę może spotęgować działanie w jakiś sposób???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
teoretycznie przeciwwskazan nie ma jednak, jedna saszetka powinna wystarczyc, stawy maja to do siebie ze regeneruja sie dosc dlugotrwale stad zwiekszenie dawek nie przyspieszy procesy ich regeneracji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nic nie spotęguje, jaki trapi Cię problem ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 524
Głównie ból stawów skokowych, pachwiny. Czuje także ból ścięgien. Stosowałem już flexa dwa lata temu i mi pomógł. Dwa dni temu otworzyłem kolejną puche ale na początku wylatuje z Polski a otwartej puszki na pokład nie moge zabrać więc stąd pytanie czy coś da zjedzenie jej dwa razy szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 524
na początku marca rzecz jasna xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
mozesz zjesc, nic nie stoi na przeszkodzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pangaz16
Głównie ból stawów skokowych, pachwiny. Czuje także ból ścięgien. Stosowałem już flexa dwa lata temu i mi pomógł. Dwa dni temu otworzyłem kolejną puche ale na początku wylatuje z Polski a otwartej puszki na pokład nie moge zabrać więc stąd pytanie czy coś da zjedzenie jej dwa razy szybciej.


niby czemu nie mozesz wziac otwartej puszki? uwierz, ze mozesz.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 524
gdyby nie była otwarta to bez problemu bym zabrał otwartej szkoda czasu zabierać. albo i tak bedziesz musiał wyrzucic albo jeszcze bedą sprawdzac co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
co Ty gadasz za glupoty. widac ze nigdy nie leciales samolotem z suplementami diety. mozesz miec wszystko co tylko chcesz, otwarte, zamkniete. to nie sa nielegalne rzeczy.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 524
Tak sie składa że wiem co piszę bo nie raz już musiałem otwarte rzeczy wyrzucić, gość przy kontroli mi wytłumaczył że gdyby nie było otwarte to nie ma problemu. a tak to muszą sprawdzić co to jest no bo sory ale tabsy i proch na pierwszy rzut oka nie mówi czym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
to prawda, zamkniete fabrycznie produkty przejda bez problemu, z innymi bedzie klopot bo istnieje ryzyko, ze tabletka ktora jest w suplemencie nie jest tym, ktora powinna, a zawartosc mozna bylo po prostu przesypac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimno

WHEY premium