SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal Cuts prośba o dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
Witam
Mam ostatnie 4 tyg redukcji i zakupiłem Animal cuts z tego co przeczytałem najlepiej brac porcje na czczo oraz 30 min przed treningiem jesli mam prace na rano to wszystko Ok ale jak to zrobic jak mam na południe jem śniadanie o 7 i o 8 idę na siłownie wiec jak dawkować to ? Tez na czczo przed śniadaniem brac i druga porcje kiedy ? Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
drugiej niekoniecznie musisz brac
wystarczy opcja przedtreningowo, jak bf jest jeszcze dosc wysok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
Nie mierzyłem tkanki tłuszczowej ale od 20 stycznia jest z 88 kg na 80 kg pas z 96 cm na 82 cm a chce zejść na Ok 78 w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie ma co dwóch porcji dawać, lepiej przed treningiem wtedy lepiej podziała, za duzo stymulantów dla organizmu też nie dobrze jest przyjmować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
W dni treningowe 1 saszetka około 20 minut przed treningiem, a w dni wolne np. rano na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356
Czesc, ostatnio kupilem animal cutsa i zauwazylem, ze zostal zakwestionowany przez NIk, teraz zastanawiam sie czy zaczac brac czy po prostu wyrzucic. Mozliwe, ze mogl zmienic sie sklad ?


Zmieniony przez - Denis7 w dniu 2018-06-09 14:26:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Czepiają się różnych szczegółów. Z tego co pamiętam, to już dość dawno był wycofany. Musisz popytać w sklepie sfd. Na pewno wiedzą więcej na ten temat. Być może już wrócił do sprzedaży.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
Denis7
Czesc, ostatnio kupilem animal cutsa i zauwazylem, ze zostal zakwestionowany przez NIk, teraz zastanawiam sie czy zaczac brac czy po prostu wyrzucic. Mozliwe, ze mogl zmienic sie sklad ?



Zmieniony przez - Denis7 w dniu 2018-06-09 14:26:42


mozliwe z suplementami, ktore sciagane sa spoza granic UE czesto bywa tak, ze sklad przez nich prezentowany nie do konca pokrywa sie z normami prawnymi naszego kraju
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 334
Panowie wiecie cos wiecej czy zmienili sklad bo rowniez zakupilem Anima pak witaminki i mam teraz dylemat czy braz czy wywalic do kosza;///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
tak jak napisalem, pewnie nie zgadza sie ilosc witamin z godnie w polskimi wymogami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Z reguły tak to właśnie jest. Z tego co pamiętam, a było to już dawno, to właśnie którejś witaminy było za dużo. Chyba B6.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór odpowiedniej suplementacji

Wiecej