sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

Wysłana -
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów !

Wzrost: 164 cm.
Waga: 59,5 kg.

Siłowo zaczęłam ćwiczyć ok. 2 lata temu, a 1,5 roku temu trafiłam pod skrzydła Państwa Ślicznych Artura i Sylwii Ważyłam wtedy zaledwie 47,5 kg. plany treningowe ściągałam z internetu, a o dietę pytałam bardziej doświadczonych. Trenowałam głównie dla siebie, bo od dziecka uwielbiałam sport. Moje mięśniorki kochają wysiłek Jednak z czasem czułam niedosyt, a efekty nie były na tyle zadowalające, żebym się czuła dobrze w swoim ciele, dlatego zdecydowałam się rzucić sobie wyzwanie i spróbować swoich sił w fitness sylwetkowym. Pewnie zastanawiacie się dlaczego od razu sylwetkowy, a nie bikini, przecież to wyższy lewel? Otóż mam zbyt sportową sylwetkę na bikini i zbyt twardy charakter Szczerze mówiąc poza moim chłopakiem tylko Artur i Sylwia widzieli we mnie potencjał, więc na przekór wszystkim wzięłam się do roboty. Wszystkiego od podstaw uczył mnie trener... jak ma wyglądać trening od stromy technicznej, a także psychicznej, z Sylwią wałkowałyśmy pozowanie na każdym spotkaniu. Dostałam plan treningowy i dietę dostosowaną do moich potrzeb, gdyż pracuję fizycznie w systemie 3 zmianowym i wszystko musi być dobrze rozplanowane. Artur od razu postawił na budowę masy mięśniowej, bo byłam po prostu sucharkiem. Co kilka tygodni modyfikowaliśmy plan i dietę. Dojeżdżałam do Artura 120 km. na kontrolę i trening. Za każdym spotkaniem byłam coraz bardziej happy jak moja sylwetka się zmienia. Jeśli chodzi o całą "oprawę" ruch sceniczny, wygląd: strój, pielęgnacja skóry itd. uczyłam się wszystkiego od Sylwii jak każdy wie doświadczenie w tym temacie ma ogromne Jednym zdaniem... nie mogłam lepiej trafić :D I tak walczę do dziś dnia... zostały jeszcze dwa miesiące budowania masy mięśniowej. potem wchodzę na redukcję i wszystko się okaże ile zrobiliśmy. Moim celem jest zrobić formę życia i pokazać tą pracę na scenie :) Mam nadzieję, że podołam i dam radę dotrwać... no teraz to już nie ma odwrotu ! :)
Będę zamieszczała przebieg moich treningów, dietę i przedstawię Wam jak wyglądają moje przygotowania do Debiutów 2015 :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witamy w dziale!
Na początku od razu powiem, że od pierwszego dnia współpracy z Anią wiem że można by było z nią "iść na wojnę".
Somatycznie bez skazy, z charakteru - wojowniczka. Wiedziałem jednak że czeka nas ogrom pracy nad rozbudową i kształtowaniem tego co zobaczyłem. Nie byliśmy pewni czy wytrzyma. Jej praca zawodowa, odległość do nas, reżim diety i treningi na masę stanowiły wyzwanie.
Zbudowaliśmy około 12kg. dobrej jakości ciała. Wytrzymała
Po dzisiejszych konsultacjach i treningu postanowiliśmy rozpocząć redukcję i okres startowy za 8 tygodni. Na dziś Ania prezentuje bardzo gęstą i suchą masę mięśniową bez nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jeśli chodzi o pozowanie prezentuje dość wysoki poziom.
To będzie pierwszy sezon startowy i mamy nadzieję, że każdy kolejny będzie coraz lepszy!
Wysłana -
Oboje wiedzieliśmy, że nie będzie lekko. Ale... CHCIEĆ TO MÓC ! I wspólnymi siłami idziemy na przód ! Dziękuję za ciepłe słowo trenerze :) Podobno najgorszy pierwszy raz, więc mam nadzieję, że po debiutach będzie już z górki !

Przedstawiam Wam moją metamorfozę... zdjęcie po lewej 1,5 roku temu, po prawej 2 tygodnie temu :)

Wysłana -
Fotki z dzisiaj.

Wysłana -
Czeeeść! Dziękujemy za słowa uznania
Fajnie że wpadłaś dzisiaj na trening
Wysłana -
W końcu udało mi się przyjechać do Poznania. Dziś wolne od pracy, więc nie mogłam sobie odmówić tego spotkania, bo po treningach z tobą rosnę w oczach :D
Wysłana -
Tak jak już wspominałem na moje oko amatora sylwetka budzi wrażenie oby tak dalej i życzę powodzenia w przygotowaniach do startu będę śledził poczynania

pzdr.
Wysłana -
Diablica - i wszystko jasne
Wytrwałości w dążeniu do celu
Wysłana -
arnold 69 Dzięki, czuję się doceniona haha ! :D A tak serio to im dłużej trenuję tym więcej braków widzę u siebie i chcę więcej i więcej, ale to chyba każdy tak ma :)
Wysłana -
Giaurnemo Dzięki, wytrwałości mi nie brakuje, byle zdrowie dopisało, a będzie good ! :) Aaa i pamiętaj... "KAŻDA KOBIETA MA DWA OBLICZA... RAZ ANIOŁ, A RAZ DIABLICA."
Wysłana -
Ma się rozumieć
Na treningu - Diablica
I tak ma być w dążeniu do celu.

Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2014-11-11 12:33:57
Strona 1 z 174
Dodaj odpowiedź