SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Nawrot: Przygotowania do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 277379

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Nie mogło być inaczej!!!!!!

Zasłużone 1 miejsce!! Teraz tylko szlifować formę pod MŚ - skoro u nas to grzech nie jechać

Odpoczywaj !


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-05-08 17:28:03

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Dzisiaj w nocy po wielogodzinnej podróży szczęśliwie dojechaliśmy do domu. Wróciły codzienne obowiązki choć emocje nadal mnie trzymają. Czas przeanalizować występ i ewentualne poprawki. Wczoraj wstępnie ustaliliśmy dalsze plany i po okresie roztrenowania zabieramy się do pracy.
Dziękuję Bull za wsparcie i pomoc. Bardzo wiele to dla mnie znaczy. Miło mi, że we mnie wierzysz i chcesz pomóc.
Jak już pewnie widzieliście zaczynam przygotowania do Pucharu Polski i Mistrzostw Świata. A może nawet coś więcej... Zobaczymy.
Zapraszam wszystkich do nowego dziennika, który wkrótce zacznę prowadzić. Tam możecie śledzić moje dalsze losy. Zapewniam, że zrobię jeszcze sporo zamieszania. Szykuje się również nowy image więc na pewno będzie zaskakująco.

6
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze zawody

Następny temat

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS

Wiecej