SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Kapusta sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
I wszystkie zdrowe rzeczy tak działają? Kasze, ziemniaki, mąki np gryczane, jaglane, płatki róznego rodzaju, owoce? Innych mięs nie jesz? Ja bym zwariowała na samym ryżu,kurczaku i oliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
eveline
I wszystkie zdrowe rzeczy tak działają? Kasze, ziemniaki, mąki np gryczane, jaglane, płatki róznego rodzaju, owoce? Innych mięs nie jesz? Ja bym zwariowała na samym ryżu,kurczaku i oliwie



szkoła pewnego znanego trenera, dzięki któremu nabawiłam się niedoczynności tarczycy kiedyś mogłam redukować na ponad 2 tys , bez interwałów/ cardio, teraz niestety już aż tak lekko nie ma :P kasze i ziemniaki spoko, płatki jaglane też, po owsianych za dużo też wydęta, owoce też używam cały czas, tzn truskawki się skończyły więc teraz tylko jabłka jakoś ostatnio wrzucam a mięsa jem głównie kure, indyka, mielone z indyka z lidla/biedry, wątróbke czasami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Rozumiem więcej nie spamuję chyba, że mnie znowu na pytania najdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
ja to bym się chyba tymi chopkami itp nie najadła :D ale wiadomo każdy je co jemu służy i w żaden sposób nie neguję Twojego systemu żywienia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Znwou się wetne :P. Zobacz ze tam głównie leci skrobia która jest mega zapychaczem, 10g hopkow to tak dla podkrecenia smaku, bo to ile wychodzi, 10 sztuk może :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
shizaxa
ja to bym się chyba tymi chopkami itp nie najadła :D ale wiadomo każdy je co jemu służy i w żaden sposób nie neguję Twojego systemu żywienia ;)


Podstawą jest 50-60 g skrobii, zrob budyń z tego, 600-1000 ml zalezy czy wolisz rzadszy czy gesty to taka paka sie zapchasz na banl haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Ty Anczi, a tak wogole to ten ser to jaki jesz ? Domyślam się ze żółty i jako źródło tłuszczu, ale mi tak konkretnie chodzi. W sumie nigdy nie patrzyłem. Każdy żółty ser (taki zwykly) ma podobne makro czy to się dużo różni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
Da_Riusz
Ty Anczi, a tak wogole to ten ser to jaki jesz ? Domyślam się ze żółty i jako źródło tłuszczu, ale mi tak konkretnie chodzi. W sumie nigdy nie patrzyłem. Każdy żółty ser (taki zwykly) ma podobne makro czy to się dużo różni ?


jaki zazwyczaj jest w domu w lodówce ale najczęściej taki okrągły salami, większość ma podobnie fatu i tam prawie plaster po 10g to 40g mi prawie 10g fatu zastępuje :P jak masz gdzieś blisko to obczaj sobie ten piórko bo ma 3g fatu na 100g, u mnie na wsi go nie ma i jedynie jak gdzieś jestem w jakimś większym sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
raczej chodziło mi o posiłek typu chopki+kura+ser ;) bo że budyniem Adama da się najeśc to wiem bo kiedyś na redukcji testowałam ale tak jak mówiłam to Ty masz nie być głodna i tyle :)

a piórko jest średnio smaczny ale jak ktos ma niskie tłuszcze to zawsze na omlet warzywny mozna taki wrzucić ja bardzo lubię Goudę z firmy Mońki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
Szizaxa - w sumie to chyba bardziej zapychaja mnie platki, bo no Lubie makaron i ziemniaki, ale żeby tym sie najeść to serio duzo musialabym zjeść

Wczoraj plecy
Ściąganie na hammerze 4s
Wioslowanie nachwyt szeroko 4s max 65kg x10
Ściąganie do klatki kleczac 4s
Sciaganie kleczac w bramie 4s
Sciaganie V siedząc z odchyleniem 4s
Y raise trap 4s
Przenoszenie 4s

Dzisiaj barki
Arnoldki + podciąganie sztangi szeroko 4s
Wznosy bokiem 4s max 10kg
Wznosy bokiem leżąc 4s
Pull face 4s
Krzyzowanie 4s

+ brzuch

A teraz kierunek Wawa a jutro sesja zdjeciowa :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

WHEY premium