SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Maszewski RESTART Odcinek 5 !!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zapraszamy na 5 odcinek filmu dokumentującego powrót legendy polskiej kulturystyki na scenę.





Liczymy na Wasze komentarze/sugestie pod filmem!
Będzie to bardzo cenny feedback dla producentów filmu.

Atleta Team
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522621
szkoda, że z takim opóźnieniem filmy są publikowane, w filmie jest mowa, że MP za 6,5 tygodnia, a faktycznie zawody są za 3 tygodnie - ale wiem, że były problemy ze znalezieniem ekipy filmowej, która kontynuowałaby realizację projektu

może częstsze wstawki, bo jednak odcinek raz na miesiąc to ciężko się doczekać a i bylibyśmy na bieżąco, bo wyjdzie na to, że będzie miesiąc po MP, a my będziemy oglądali filmy z formą na tydzień przed


tyle odnośnie wad, jeśli chodzi o plusy, to naturalnie cały projekt jest na ogromny plus, Andrzeja kojarzą zapewne wszyscy, którzy interesowali się/interesują kulturystyką - sam pamiętam jak mając 15 lat załatwiłem sobie w sklepie z suplami plakat lub kalendarz (nie pamiętam dokładnie) z 'Maszą' oczywiście dodatkowo szamałem kreatynę z jego wizerunkiem na puszcze

świetny montaż (przejścia, jakość wideo, poziom dźwięku jest równy itp sprawy techniczne)

z częścią merytoryczną też jest dobrze - Andrzej mądrze gada, czasami rzuci jakimś żartem - bardzo fajnie się to ogląda

czekam z niecierpliwością na resztę odcinków oraz życzę powodzenia zarówno ekipie zajmującej się projektem jak i samemu Andrzejowi na zawodach

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-03-30 17:58:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Maszewski RESTART - odcinek 4

Następny temat

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

WHEY premium