SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Przez kilka miesięcy borykałem się z kilkoma urazami,najpierw mój standardowy uraz czyli dolny odcinek kręgosłupa,do niego sie juz przyzwyczaiłem. Potem paskudny uraz barku z uciskiem na nerwy. Zero poweru,na wycisk miałem problemy ze sztanga 90kg, dretwienie rak brak czucia to juz nie bylo wesole....Jakos to ogarnąlem i postanowilem na szybko przygotowac sie do zawodow Elite Pro na Arnold Classic.Nie wypadam zbyt z formy co bardzo ulatwilo mi sprawe. Poszlo rewelacyjnie a forma naprawde zaskoczyla mnie na plus.Zająłem drugie miejsce. Przed wakacjami planuje jeszcze start na Elite Pro Ostrava 9 czerwca.Potem odpoczynek i zmiany o których będę informował na sm.Filmik z pozowania w Afryce. Trzymajcie forme;)












Zmieniony przez - Akolodziej w dniu 2018-05-29 13:09:58
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 94 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19396
Gratulacje! Forma super. Czekamy na zdjęcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

Wiecej