SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Za mną debiut w nowej formule zawodowcow IFBB Elite Pro. Z wystepu jestem zadowolony ponieważ dostałem sie do finałowej piątki co nie było takie łatwe bo musiałem pokochać dobrze przygotowanych Włochow, który byli U siebie (Mediolan).Sezon sie nieco wydłużył,ale już przechodzę do fazy roztrenowania. Trzy treningi w tygodniu i mniejsza intensywność. Od startów też zamierzam trochę odpocząć, teraz jest o wiele więcej opcji startów bo seria Elite Pro jest bogata w imprezy. Także na spokojnie jak uznam, że jestem wypoczęty coś wybiorę;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Po sezonie startowym ciągle okres roztrenowania. Trenuje lżej 3x w tygodniu. W diecie więcej luzu chociaż nie rzucam sie na smieci i słodycze. Moj split na ten okres
Poniedzialek: plecy,klatka, biceps
Sroda: nogi
Piątek: barki, triceps,brzuch.
Dni nie sa sztywne, mogę np.trenowac trzy dni pod rzad i potem cztery odpoczywac. Zero cardio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
U mnie ciągle etap lzejszych treningow chociaz staram się zrobić cztery w tygodniu. Ciezary mniejsze, intensywność również. Po sezonie startowym ciągle nie doleczyłem kilka mniejszych urazow więc nie szaleje. Być może trzeba będzie na tydzień lub dwa zaprzestac treningow, chociaz bardzo tego nie lubie.Waga aktualnie na poziomie 118-119kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium