SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Wczoraj kolejny sprawdzian formy, Puchar Polski. Forma dużo lepsza niz na Diamond Cup.Do Mistrzostw Świata juz tylko 3 tygodnie sa jeszcze rezerwy. Trenuje ostro i trzymam diete. Cardio juz ograniczam i w tym tygodniu zrobie ostatnie 2-3 sesje po 30min. Nastepny sprawdzian GP Pepa za 2 tygodnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6300
Forma super.
Powodzenia na MŚ.
Andrzej próbowałeś trenować więcej razy w tygodniu, możesz wyjaśnić dlaczego 4 treningi A nie więcej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Organizm potrzebuje czasu na regeneracje,więc 4 treningi siłowe w tygodniu wystarczą. Dopiero po procesie idnowy następuje wzrost mięśni.
Ja wciąż szlifuje formę na MŚ. Ide swoim planem,ktory opisywałem już wielokrotnie. Jedeyna zmiana to eliminacja cardio. Za tydzień docelowa impreza, dziś wyjeżdżam na ostatni sprawdzian formy na GP Pepa do Czech.Forma coraz lepsza,jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6300
Jest mega!
Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
I sezon zakonczony, cała cięźka praca nie poszła na marne,zdobyłem brąz na MŚ.Cały cykl przygotowań ustawiony był pod te zawody i udało się przygotować szczytową i chyba życiową formę. Teraz roztrenowanie i zasłużony odpoczynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
...

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium