SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Gołota vs Mike Mollo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
"Andrzej Gołota, tak jak Rocky Balboa, jest mistrzem w naszych sercach" - zachwycają się powrotem na ring naszego boksera Amerykanie. 10 marca znów zobaczymy Gołotę na ringu.
Powrót "Rocky'ego" do kin to wielki sukces słynnego amerykańskiego aktora, Sylwestra Stallone'a, który gra boksera. W USA film robi furorę. Polska premiera nastąpi 9 marca. Tego samego dnia Andrzej Gołota będzie ważony przed walką, którą stoczy w nowojorskiej Madison Square Garden. Ostatni jego pojedynek - z Lamonem Brewsterem w maju 2005 roku - skończył się porażką przez nokaut w 52. sekundzie.

"Długo się wahałem, czy jeszcze boksować, ale nie mogłem zakończyć kariery w tak żenujący sposób. Skoro Rocky może wrócić na ring, to ja tym bardziej" - uważa Gołota. Polski bokser chce być jak jego filmowy bohater. Szanowany i triumfujący. Dlatego ostro trenuje przed walką z Amerykaninem Mike'em Mollo. "Całkiem niedawno

Andrzej obijał go na sparingach. Powinien zwyciężyć. Wówczas w następnej walce będzie bić się o mistrzostwo świata" - przewiduje menedżer Gołoty, Ziggy Rozalski. "Ma na to szansę. Widziałem, jak ostro trenuje" - mówi "Faktowi" Tomasz Adamek, który przez tydzień ćwiczył wspólnie z Gołotą na Florydzie.

"Kariera Polaka to świetny materiał na scenariusz filmowy. Nie gorszy niż Rocky'ego. Gołota, podobnie jak Balboa, jest mistrzem w naszych sercach" - nie ma wątpliwości amerykański dziennikarz Joe Harrison. Amerykanie zachwycają się filmem "Rocky VI", ale już nie mogą doczekać się prawdziwego pojedynku - z udziałem Gołoty.




Nie wiem co o tm sądzić,ale jestem za Andrzejem....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ja powiem tyle gołota ma niezłe predyspozycje :) jest twardy :) bardzo twardy :) jesli by ruszył troche mozgiem to wygrane ma w kieszeni :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jescze nic pewnego

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
Nie no.Podobno pewne.Nawet w jakims programie trzy dni temu Kostyra,Rylik mówili,ze to już pewne.Ale sądząc po Andrzeju.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
mówcie co chcecie o Andreju ja tam wierze że jeszcze namiesza i przechwyci jakis pasek dązy do tego celu tyle lat za któryms razem napewno mu sie uda może teraz ;d;d patrzac na fakt że obecnie nie ma zandego wielkiego żeznika jak kiedys tyson lub lenox

trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ale Goły ma juz swoje lata, urazy za soba i zszarganą psychike

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26584
znowu hopak ucieknie czy ko ?

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiecie czy będzie to w TV? na jakim kanale itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Temat mozna skasowac bo wiadomo, ze Golota walczy z kim innym.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46
jak to z kim innym? czytałem że walczy z Mollo na tej gali będzie walczyl Jones z Trynidadem,to może być ciekawsze od walki Gołoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498


Walka odbędzie się na 100%
Ja obstawiam na Andrzeja może pokusi sie o KO

Maszeruj albo giń !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ksiązeczka zdrowia sportowca-jak zdobyc

Następny temat

Mostki

WHEY premium