SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrei Arlovski po walce z Fedorem Emelianenko

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
“Spisałem się całkiem nieźle na początku walki. Lecz później chciałem zrobić coś widowiskowego, i musiałem za to zapłacić. Muszę usiąść, i zadać sobie pytanie, czemu nie słuchałem moich trenerów… Wszystkie moje ciosy były wyprowadzone dobrze, myślałem, że zadaję nimi ból Fedorowi. To była bardzo dobra taktyka, niewiem dlaczego postanowiłem ją zmienić. Jeden mały błąd, za który musiałem zapłacić wielką cenę. Cała moja ciężka praca, treningi poszły o kosza. Miałem dziś wielką szansę na zapisanie się w historii MMA. Martwię się o to, że nikt może nie pokonać Fedora. Poprostu życzę mu wygranych z każdym kolejnym przeciwnikiem, do czasu naszego rewanżu… Jest świetnym fighterem, lecz prędzej czy później ktoś musi go pokonać. Bardzo żałuję, że tego nie zrobiłem wczoraj. Fedor jest człowiekiem jak my wszyscy."

Powiedział Andrei Arlovski, o swojej wczorajszej przegranej z Fedorem Emelianenko przez ciężkie KO w 1 rundzie.

www.fight24.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
bla bla bla
smieszni jestes :P
wszyscy ktorzy walczyli z Fedor zawsze byli lepsi :D
taki wniosek mozna wyciagnac czytajac to co piszecie
ze kazdy byl lepszy od Fedora i ze gdyby Fedor nie zorbil tego co zrobil to by przegral i w zasadzie zrobil to bo mial wiecej szczescia niz rozumu
dlatego teraz pojade na gale MMA i sie zglosze do jakis NAJlepszych walk bo mi tez mzoe sie udac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
ale przynajmniej zarobił najwięcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
jak miło przeczytać ,że Andrei nie jest bezmozgowym kozakiem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
"He's just a human" jak mówił Pitbull.
Wspomina coś o rewanżu,Andrei nieźle radził sobie do czasu"wyprzedzającego ciosu Shotokan":) także myśle że walka mogłaby by być ciekawa i różnie się potoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 483
ja myśle że organizator poprosił fedora żeby poboksował troche w stójce a nie od razu zabrał go na ziemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9823
"ja myśle że organizator poprosił fedora żeby poboksował troche w stójce a nie od razu zabrał go na ziemie"

To myslisz dokladnie tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
chociaż arlowski umie przyznać się do błędu anie kozaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Dla mnie to kozaczy, bo to zwalanie przegranej na co innego, za duzo jest podniety tym jak wygladal poczatek walki, wiele walk sie efektownie zaczyna dla niektorych fajterow, a do konca nie potrafia utrzymac takiego poziomu i kazdy o tym pamieta. W walkach przeciwko Fedorowi sie o tym zapomina, bo kazdy najdrobniejszy sukces jego przeciwnikow bardzo sie przecenia. Arlovsky zaklada, ze jakby utrzymal walke w stojce to by wygral, wiele osob w coutdownie mowi na temat swojej taktyki, ktorej w praktyce nie da sie realizowac bo to MMA. Tim tez mial w stojce dominowac i wcale zadnego flying knee nie robil, a tez padl. Walka mogla sie roznie potoczyc, mogl go w pozniejszych rundach Fedor zdominowac nawet w jego taktyce, bo Fedor znany jest z rownej, tak samo intensywnej walki do samego konca; mogla sie walka znalezc na ziemii - nawet z powodu Arlovskiego, tak samo jak Coleman, zdominowal i obalil Fedora i majac dominujaca pozycje przegral przez armbara, albo po prostu mogl go Fedor obalic (czego nie probowal) i g&p wyslac do swiata snu.
Przegral Arlovsky bo jest gorszy i tyle. Z Timem Silva tez przegral 2x bo jest gorszy. Gorsi przegrywaja, Serra przegral z GPP bo mial gorsze zapasy np. itd. itp. sranie w banie ;>

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Jedyne z czym sie moge zgodzic to to, ze Arlovsky mialby prawo do zwalania przegranej na zmiane taktyki JESLI to by byla 4 runda 4 minuta i 50 sekunda, a on by walczyl cala walke bezblednie i prowadzil na punkty. Ale sorry kto jest w stanie przez 5 minut tak kontrolowac walke MMA jak to jest do wykonania przez pierwsze 2-3 minuty kiedy jeszcze nie czuc zmeczenia i wszyscy sa swiezi- zwlaszcza w wadze ciezkiej, w ktorej walka na 100% przez wszystkie rundy, nie jest taka pewna sprawa jak w kategorii lekkiej.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Arlovski się głupio tłumaczy i tyle! W poprzednich walkach jakoś stosował kolano z wyskoku i nie było gadania że to odstępstwo od taktyki dostał w cydel i nic tego nie zmieni, sprzedał parę prostych które nic fedziowi nie zrobiły, najbardziej już mnie śmieszyło jak po walce ktoś się go pytał czy był mocno zamroczony od ciosów arlovskiego, kurva wiara ma na****ne w głowach, owszem andrei był szybki ale niestety tylko tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
niezgadzam sie z toba kolego Arlovski to swietny zawodnik i ma racje ten wygłup z wyskokiem to był jego bład który fedor wykorzystał szkoda bo walka zapowiadała sie swietnie!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight24.pl

Następny temat

Tito chciałby walki Belfort vs. A. Silva

WHEY premium