SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anderson Silva chce boksować!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Anderson Silva powiedział przed walką z Hendo, że jeśli wygra, i tym samym pokona wszystkich najlepszych przeciwników w swojej kategorii wagowej - zawalczy z jakimś mistrzem boksu, oczywiście w swojej kategorii wagowej.
Całkiem prawdopodobne także, że zamiast wybranego mistrza boksu, będzie to ROY JONES JR.
Chodzą słuchy, że Silva za takową walkę zgarnąłby więcej pieniędzy, niż za walki przez 4 lata w UFC.

http://forums.doghouseboxing.com/index.php?showtopic=121843 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3464
Jones Jr. też jest o tyle ciekawym bokserem że jeśli będzie miał mozliwośc nokautu w 1 rundzie to tego nie uczyni ponieważ lubi się bawic z przeciwnikiem i robić show.Bo istnieje więcej niż 80 % że w 1 rundzie by się to właśnie skończyło-ale Roy tego nie bedzie chciał,metodycznie obnaży braki Andersona jeśli o czysty boks chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
oj, żeby anderson się nie przejechał

jones to jeden z moich ulubionych bokserów





Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-03-11 16:20:57

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj ostatnie zdanie.
Tu nie chodzi o wygraną, czy też przegraną - tu chodzi o wielkie pieniądze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
wiem że chodzi o pięniadze ale to nie zmienia faktu że jones raczej wygrałby to starcie

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Co do Roya to chyba dzisiaj leci jego walka na eurosporcie z Trinidadem. Na same ręce Silva to nie ma raczej szans, na zasadach K1 to już akcje Andersona rosną.

Edti: Właśnie doczytałem o tej kasie.

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-11 17:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
dandyk znowu konkretne info obejże sobie walke z trinidadem w normalnej jakości wątpie że jones walczyłby na zasadach k-1 (chociaż za taką kase)

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Jescze się upewnie czy to aby napewno dzisiaj leci

wątpie że jones walczyłby na zasadach k-1 (chociaż za taką kase)

Raczej nie zawalczy, wie ze Silva znisczył by go lowami, albo kolanami w klinczu

edit:Wojt spaliłem z ta walką Roya, ona będzię bo widziałem zajawke tv ale nie dzisiaj. Dzisaj daja wielkiego Walujewa i nie pierwszej młodości Hida - znanego z tego jak został spacyfikowany kiedyś przez Ridicka Bowe :)

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-11 18:01:29

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-03-11 18:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Jak zobaczyłem temat zaraz pomyślałem, że chodzi tutaj tylko o kase,
której nie robi się takiej w MMA jak w boksie.
Oby walka była na pięści i Silva się przejechał

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale za zarobione pieniądze w tej walce, zakupi sobie tyle sprzętu, supli, etc. że będzie mógł walczyć z każdym w MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
EEE chyba z tego co zarabia w UFC może wyżyć i nie głoduje.
Chociaż ciekawi mnie ile wydaja zawodowcy miesięcznie na wszystko.

you're next...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Randleman vs. Monson potwierdzone!

Następny temat

linki oporowe/tubing czy cuś :P

WHEY premium