SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Anavar vs Stwardnienie rozsiane?

Wysłana -
Witam, sprawa wygląda następująco: Mam 30 lat i od około 10 choruję na stwardnienie rozsiane(choroba doszczętnie zniszczyła moje życie w wielu sferach). Nie ma żadnego sensownego leczenia na tą chorobę a te które są w moim przypadku nie przynoszą oczekiwanych efektów.
Ostatnio spotkałem się z moim znajomym z dawnych lat i w trakcie całej rozmowy stwierdził, że sensownym byłoby spróbowanie przyjmowania czegoś pod nazwą Anavar+suplementacja. Do ćwiczeń jestem przyzwyczajony bo trenuję w zaciszu domowym regularnie aby zachować sprawność, choć ostatnio jest coraz trudniej. Mam 190cm wzrostu i aktualnie ważę tylko 70kg. Wszystkie badania typu morfologia, glukoza, cholesterol, aspat, alat mocz w normie. Bardzo was proszę o poradę co o tym myślicie-nie mam za dużo do stracenia,MUSZĘ ODZYSKAĆ SWOJE ŻYCIE!
P.S. Nie wysyłajcie mnie do lekarza bo oni tylko udają, że coś wiedzą
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A ten ktoś to jakie ma wykształcenie..?
Wysłana -
Na pewno nie jest lekarzem ani farmaceutą, ale proszę was abyście nie szydzili z tego pomysłu tylko konstruktywnie wyrazili swoją opinię.
Według mnie może nawet coś w tym być skoro ten specyfik był stosowany w powikłaniach przy przebiegu niedoboru odporności(HIV) a SM również ma podłoże podobno immunologiczne...?
Wysłana -
To wiem, że nie jest. Pytam dla zasady, żeby do Ciebie dotarło czego wysłuch**esz od jakiegoś typa, który pewnie pierwszy raz w życiu usłyszał o SM i daje Tobie poradę, którą Ty bierzesz pod uwagę i lecisz z tym do internetu żeby rozprawiać dalej o głupotach. Kolega równie dobrze mógł poradzić codzienne ostukiwanie kostek gumowym młotkiem i nacieranie się sokiem z malin.

I na prawdę po 10 latach choroby pytasz w necie jakie podłoże ma SM..?
Wysłana -
Może coś pomocnego znajdziesz Menfisie w tym artykule http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_stwardnienie_rozsiane_jest_uleczalne_cz7.html 
Wysłana -
Dzięki sajanin za link, bardzo ciekawe informację, spróbować można i nie powinno zaszkodzić.
Powracając do tematu może wyjaśnię dlaczego na wstępie nie zlekceważyłem informacji od mojego znajomego. Kiedyś dokopałem się do informacji, że przy sm z powodzeniem stosowany był testosteron (poprawiał jakość życia i zmniejszał częstotliwość i siłę zaostrzeń). Czytałem też artykuł opisujący zależność znacznie większej ilości zachorowań na sm u kobiet niż u mężczyzn na co miałaby mieć wpływ gospodarka hormonalna.
Wysłana -
ja bym coś napisał, ale wolę to przekonsultować, z kimś na forum .
Wysłana -
wnc1964 chętnie poznam Twoją opinię.
Wysłana -
menfis128 niestety nie mogę podać informacji to metoda nie konwencjonalna pisałem z moderatorem działu , tylko rozmawiamy o leczeniu kontrowersyjnym, to to też nie wymysł moderatora ale punkty regulaminu które nas obowiązują.
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź