SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping - zdjęcia

Dodaj odpowiedź

Anavar oryginal czy podróba?

Wysłana -

Witam serdecznie chcialbym zakupić ten anavar

Ktoś może korzystał kiedyś ? Co o niej myślicie ? To jest oryginał ?

Bardzo prosze o odpowiedź jeżeli ktoś coś wie

Zmieniony przez - kaza15 w dniu 2010-12-25 19:15:22
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
to under wiec moze byc wszystko w srodku.
Wysłana -
Co to znaczy under? Przepraszam jezeli moje pytania sa banalne ale nie jestem tak obeznany jak niektórzy na forum
Wysłana -
Underground Laboratories (podziemne laboratoria).
Wysłana -
Rozumiem dziekuje. Kurde a moze ktos na priwa mi pomoże bo tu linków nie mozna podawać mam stronkę jedną i nie wiem co o niej mysleć potrzebuje skads wziasc oxe
Wysłana -
oxe oryginalną to będzie ci ciężko załatwić sam chciałem i same fake się trafiało jedyne co było to kolorowe opakowania
Wysłana -
Bułgarska produkcja. Firma ta jest u nich juz od paru lat. Skoro tyle sie utrzymuja coś tam musi być w środku. Stromba z tej firmy, bardzo dobre winko.
Wysłana -
Stronger o oxe wcale nie jest trudno. Ja jadłem, znajomi jedli. Różnych firm i zawsze działało.
Wysłana -
Bajciejek -Jakby w tej niby oxie była meta lub winko to też by działało... Więc że działa to nie znsczy że to byla oxa... Ale jestem pewien że można dostać orginał i to sporo... lecz niestety nie wiadomo kiedy ma się orginał a kiedy fake..;/ Pozdro

Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2011-01-18 18:35:49
Wysłana -
Też by działało ale tu nasuwa się pytanie "jak?". Jako że wiem jak działają poszczególne środki oxę rozpoznam nawet jak dasz mi ją w opakowaniu po cynku i nie powiesz co to jest. Ma tyle typowych objawów że ciężko ją pomylić z czymś innym.
Wysłana -
Podaj np kilka z tych objawów:)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź