SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar oryginal czy podróba?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 206


Witam serdecznie chcialbym zakupić ten anavar

Ktoś może korzystał kiedyś ? Co o niej myślicie ? To jest oryginał ?

Bardzo prosze o odpowiedź jeżeli ktoś coś wie

Zmieniony przez - kaza15 w dniu 2010-12-25 19:15:22

Ból jest przemijający a skutki rezygnacji pozostają na zawsze...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to under wiec moze byc wszystko w srodku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 206
Co to znaczy under? Przepraszam jezeli moje pytania sa banalne ale nie jestem tak obeznany jak niektórzy na forum

Ból jest przemijający a skutki rezygnacji pozostają na zawsze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Underground Laboratories (podziemne laboratoria).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 206
Rozumiem dziekuje. Kurde a moze ktos na priwa mi pomoże bo tu linków nie mozna podawać mam stronkę jedną i nie wiem co o niej mysleć potrzebuje skads wziasc oxe

Ból jest przemijający a skutki rezygnacji pozostają na zawsze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
oxe oryginalną to będzie ci ciężko załatwić sam chciałem i same fake się trafiało jedyne co było to kolorowe opakowania

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Bułgarska produkcja. Firma ta jest u nich juz od paru lat. Skoro tyle sie utrzymuja coś tam musi być w środku. Stromba z tej firmy, bardzo dobre winko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stronger o oxe wcale nie jest trudno. Ja jadłem, znajomi jedli. Różnych firm i zawsze działało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Bajciejek -Jakby w tej niby oxie była meta lub winko to też by działało... Więc że działa to nie znsczy że to byla oxa... Ale jestem pewien że można dostać orginał i to sporo... lecz niestety nie wiadomo kiedy ma się orginał a kiedy fake..;/ Pozdro



Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2011-01-18 18:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też by działało ale tu nasuwa się pytanie "jak?". Jako że wiem jak działają poszczególne środki oxę rozpoznam nawet jak dasz mi ją w opakowaniu po cynku i nie powiesz co to jest. Ma tyle typowych objawów że ciężko ją pomylić z czymś innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Podaj np kilka z tych objawów:)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Rexogin Alpha-Pharma Londyn

WHEY premium