SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anavar Atomic Lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473


macie... fota z dupy ale pogadajcie sobie tylko mnie w to nie mieszajcie
niebawem pewnie ktos wklei reszte nowosci... mnie interesowala tylko oxa...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie po tyg stsowania wis oral byla luszczyca na glowie bo na nia choruje i to w okresie remisja na tej oxie wyskoczyla dopiero wpolowie drugiego miesiaca stosowania wiec u mnie mniej walila po watrobie na boksie rozjablem sobie lokiec to tez mam to podciagnac ze tam byl winstrol ?:) wina to tam nie ma na bank a co do oxy nie mam porownania co innej firmy wiec nie wiem turaplex bralem i tez tam go nie ma wiec jest tam cos co dziala trza zbadac i sie okaze moge sie dporzucic na badanie bo teraz sobie cche smignac 3 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fiu Fiu

Wyglada jak ranigast max. moj ulubiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
wierzy ktos w ta oxe ?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
oho... uderz w stol... wiedzialem ze tak bedzie
jakbym nie wierzyl to bym nie jadl wypelniacza
ci co nie wierza najlepiej jak nie beda kupowali i po sprawie

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-04-12 21:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To wlasnie jest polski problem ze jeszcze nie wlozyli palca a juz watpia...

Wiara czyni cuda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
zebys wiedzial ze czyni

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1948
Ja tam wierze w tego atomika ze działa przyzwoicie jak na swoją cenę i najważniejsze ze jest tam to co ma być a to chyba bardzo ważne oraz jak na razie nie było żadnej wpadki po za jednym atomowy grzyb jako logo firmy. Największy czas żeby pomyśleć nad zmianą tego bo sąsiedzi patrzą z uśmiechem na ustach na tego atomowego grzyba(jeden z kumpli się mnie pytał a gdzie ulotka z trupią czaszką i opisem o wysokiej radioaktywności).

Ps. nie piszę tego złośliwie bo opakowanie nie ma nić wspólnego z działaniem.

kapunkap

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
irko znow tylko 100 sztuk czy ogolnie dostpene ??

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
to akurat ogolnie... wszystko co teraz wyjdzie ma byc dostepne no i juz w zasadzie jest dostepne... z tego co slyszalem to winko oral, npp i master bedzie mialo lekki poslizg, oxa, mata i winko plyn juz widzialem czyli jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skosztujemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
dobrze sie dzieje, trzeba przetestować, Tylko żeby metki atoma alchemia nie podrobiła:D ma zapędy do zabierania się do wszystkiego co dobre i w saszetkach.

Look at my description on gg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Oxabol 10mg

Wiecej