SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon - kilka pytań, dyskusja, porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Witam wszystkich,

mam tutaj kilka kwestii do obgadania z Wami w związku, że zamierzam wrzucić w cykl anapolon.


Pytanie, bo zamierzam zacząć pierwszego tygodnia antka i oryginalną omkę 250mg e7d. Wiele się naczytałem, że lepiej brać anapolon solo, chociaż niewydaje mi się to lepsze bo blok jest.

Chyba że są jakieś argumenty dlaczego brać antka solo na początku.



Kolejne pytanie to, dlaczego przy braniu anapolonu, zalecacie ograniczyć całkowicie tłuszcze w diecie? Pewnie, żeby się nie otłuścić wokół talii bo są do tego predyspozycje na tym środku. Ale odnośnie zdrowych tłuszczy typu omega3 oraz oliwa z oliwek to ich chyba z diety nie wyrzucać co?

3-4x dziennie po 10ml chyba będzie ok co?




A pytanie kolejne, to co do białka to ile gram na kg masy ciała polecacie przy braniu anapolonu żeby go jak najlepiej wykorzystać, ale też żeby nie przesadzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94113 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
wanda1us
Przepraszam wprowadziłem w błąd Nie zwróciłem uwagi ze babola napisałem w klatce piersiowej mam 115 Cm
mam w planach zjeść troche tematu nie bardzo wiem od czego by zacząć



Zmieniony przez - wanda1us w dniu 2017-10-25 15:14:38


załóż swój temat z ankietą działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dla mnie podstawa to testo przy kazdym cyklu, jak nie ma testo to nie cykl
Ankiete wypelnij.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Normalnie wypełniam, ale teraz chciałbym bez wypełniania usłyszeć tylko o teorii ogólnie na temat tego środka, czyli dlaczego niektórzy tak radzą że bez testa, a jak źle radzą to dlaczego tak robią?

Ile białka na 1kg masy ciała żeby nie zaszkodzić ale wykorzystań potencjał anapolonu (50mg przez 3 tygodnie, potem 4 tygodnie mietek i taper w 5 tygodniu mietka z dawki)

Co z tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nikt Ci nie powie ile białka, nie ma jednej uniwersalnej wartości, każdy musi sam po sobie wiedzieć, zależy też od priorytetów itp. jeden da 2 g i będzie zadowolony a drugiemu 3 będzie za mało, równie dobrze mógłbyś pytać ile białka do testa a ile np. do nandro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
A co z tłuszczem, to samo co z białkiem i weglami, musi byc go odpowiednia ilosc do celów.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Aras84
nikt Ci nie powie ile białka, nie ma jednej uniwersalnej wartości, każdy musi sam po sobie wiedzieć, zależy też od priorytetów itp. jeden da 2 g i będzie zadowolony a drugiemu 3 będzie za mało, równie dobrze mógłbyś pytać ile białka do testa a ile np. do nandro


ja to wiem, ale chciałem posłuchać opinii innych

żeby nabrać masy to np. ile Ty potrzebowałeś tego białka?

Nie mam wokół siebie nikogo kto zajmował by się kulturystyką bardziej na poważnie, dlatego nie mam z kim o takim czymś pogadać, o kogoś przemyśleniach, jego doświadczeniach, dlatego pytam na forum zawsze również o takie coś...

Trochę zrozumienia, a nie koniecznie od razu wyjazd z czymś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
MarcelQ
A co z tłuszczem, to samo co z białkiem i weglami, musi byc go odpowiednia ilosc do celów.


Właśnie, jaka jest ta odpowiednia ilość dla anapolonu? Chować się przed jakimkolwiek tłuszczem? Czy zdrowy zostawić a resztę zniszczyć kompletnie na okres brania tego anapolonu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
potrzebuję wypowiedzi żeby wiedzieć np. między czym a czym manipulować jeśli chodzi o wartości tłuszczu, białka, ww...na podstawie bardziej doświadczonych czerpię również swoją wiedzę i chcę popełnić jak najmniej błędów, a na pewno lepiej jeśli będę sprawdzał na sobie to co działało na kogoś, niż jak wezmę sobie całkiem coś z d00py i będę bardziej błądził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
jeśli chcesz brać 50mg anapolonu dziennie to daruj sobie,takie antka są kompletnie nie skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94113 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
a czemu nie chcesz zacząć od metki,a potem przejść na antka?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
luki77
jeśli chcesz brać 50mg anapolonu dziennie to daruj sobie,takie antka są kompletnie nie skuteczne


oryginalny anapolon, na pierwszy kontakt z tą substancją w ilości 50mg mnie nie porobi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z wymienionych na wysokie estro?

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium