SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon - kilka pytań, dyskusja, porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
moim zdaniem za mało, ja osobiście uważam, że nie ma co przymierzać się do antka, jak dopiero jesteś na etapie poznawania reakcji własnego organizmu na manipulacje poszczególnymi składnikami diety, antek nie jest tu żadnym wyjątkiem - wszystko układa się na takiej samej zasadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
lodzianin1
a czemu nie chcesz zacząć od metki,a potem przejść na antka?


nie wiem

moje założenia były takie, żeby wrzucić antka na 3 tygodnie, żeby mnie nieco porobił i potem większe ilości mietka, czyli tego co już stosowałem

i przyjmując że anapolonu to nie jest jakaś wysoka dawka, tylko dobra na pierwszy kontakt z nim, oraz duże dawki mietka który na mnie dobrze działa mi się wydaje (chodzi o 4 tygodnie po 40mg, potem 5 tydzień schodzę z dawki powoli) to liczę na dalszy progres wraz ze zwiększeniem 2x ilości przyjmowanego teścia mixa na tydzień po odstawieniu antka i przejściu na mietka

może się mylę, ale wydaje mi się, że przez 8 tygodni nabiorę sporo masy zarówno od początku jak i w końcowej fazie tego etapu mojego cyklu


a skąd pomysł na najpierw mietka a potem antka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Weź to się przekonasz jeśli nie wierzysz,anapolon to wcale nie jest taka rakieta jak jest przedstawiany w opisach.
Dla mnie osobiści lepiej robi 60mg metki niż 150mg antka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dokładnie j/w, poza tym 3 tygodnie na jakimkolwiek środku to zdecydowanie za krótko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Aras84
moim zdaniem za mało, ja osobiście uważam, że nie ma co przymierzać się do antka, jak dopiero jesteś na etapie poznawania reakcji własnego organizmu na manipulacje poszczególnymi składnikami diety, antek nie jest tu żadnym wyjątkiem - wszystko układa się na takiej samej zasadzie


jakieś tam reakcje już poznałem i do końca zielony nie jestem w zaznajomieniu się ze swoim organizmem

wiem, że zbyt mało węgli np. nie spowoduje u mnie za bardzo przyrostu masy bo jestem ektomorfem

przy redukcji też zauważyłem wpływ składników diety

na masie również

chciałbym sprawdzić właśnie jak działa na mnie anapolon i kiedyś może zrobić grubszy cykl na nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
to co lepiej 1-10 deca 200 e7d i 1-... teść 250/300mg e7d?

więcej mięśnia zbuduje, wagi oraz siły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
szczerze?to branie środków takich jak np. antek czy tren tak poprostu z ciekawości uważam za niezbyt rozsądne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
może się mylę, ale wydaje mi się, że przez 8 tygodni nabiorę sporo masy zarówno od początku jak i w końcowej fazie tego etapu mojego cyklu

przez 8 tygodni to nabierzesz sporo ale wody,mięśni w tak krótki czas wiele nie da się zbudować

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2012-08-09 11:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
nie chodzi o ciekawość - chodzi o to czy mi nie zaszkodzi jakoś szczególnie przez podwyższone cisnienie krwi, czy łeb mi nie odpadnie z bólu nawet po małych dawkach, czy wątroba nie wystrzeli w powietrze...

nie doszukujcie się we mnie 'nikogo'

wiem, że przez 8 tygodni tak to wygląda, ale na tescia wchodzę i już nie schodzę, a te 8 tygodni to tylko dodatek na początek, potem po nowym roku znowu uderzenie czymś do teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
antek org jesli ma w środku co potrzeba jest kosa,zaczynasz od metki np 5/6 tyg kończy się progress dajesz kolejne 4-5 tyg antka cały czas leci test i na teście schodzisz z cyklu,mozna wtedy liczyć na stały progress w zależnosci od długości cyklu po antku mozna podbic dawke np enana lub dodać trochę propa możliwości jest wiele.dawaj tą ankiete
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z wymienionych na wysokie estro?

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium