SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moglibyscie wypowiedzec sie na temat tego sterydu ogolnie czy jest jeszcze dostepny i produkowany. Podobno juz nie mozna go dostac a na czarnym rynku sa podobno podrobki.. Wiec chcialbym wiedziec wiecej szczegolow na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie właśnie dowiedziałem się że można zdobyć (niestety nie tak łatwo) ANAPOLON.

Wczoraj tj. 20 lutego 2002r. znalazłem dojście do ANAPOLONU i OXANDROLON'u to dziwne ale mam obecnie pewność że to oryginały.

niestety cena jest wysoka .............

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Najsilniejszy środek doustny.
Stosując go można osiągać znaczące przyrosty masy i siły.
Niestety bardzo szkodliwy dla wątroby!
Powoduje zatrzymanie wody w organiźmie co może prowadzić do nadciśnienia.
Może doprowadzić do wystąpienia ginekomastii.
Cykle tym preparatem powinny być krótkie 3-4 tygodnie.

W dalszym ciągu produkowany, cena za 100 tabletek: w aptece to ok. 340PLN, na czarnym rynku nawet do 900PLN.
Często podrabiany.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może uargumentujesz czemu sądzisz, że jest to najsilniejszy srodek oraz, w której aptece dostaniesz go na zwykłą receptę ???
Prosiłbym nie robić forumowiczom wody z mózgu ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie najśilniejszy to jeden z najśilniejszych doustnych napewno

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Napisałem, ze jest to najsilniejszy środek DOUSTNY bo takie jest moje zdanie, jeśli znasz silniejszy to proszę podaj jego nazwę, jestem bardzo ciekawy.
Kolejna sprawa, dostępności w aptece.
Po pierwsze nie napisałem, że można go dostać na zwykłą receptę, widzisz coś takiego w moim artykule?
Po drugie, nikomu nie robię wody z mózgu, zakup tego specyfiku w aptece (Warszawa) jest możliwy czego dowodem jest fakt, że ja takiego zakupu dokonałem.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
oooooo Dąbek- cześć!!
Popieram Dąbka!!!

edi pozdrawia Was

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Witaj Edi!

Popieram Ediego!!!

))

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy mógłbyś podać jaki preparat oxymetholonu nabyłeś w owej warszawskiej aptece (chodzi mi o nazwę handlową, gramaturę, producenta i cenę). Jeśli kupiłeś ten preparat faktycznie w aptece, to wiesz, że jest on refundowany i nie kosztuje 340 zł czy coś "koło" tego.
Co zaś do drugiego pytania - oxymetholon ma najlepszą renomę wśród koksowej braci co do siły działania i przyrostów. Niestety nie zasłużoną. Jeśli miałbym nie wdawać się w skomplikowane zawiłości farmakologicznych aspektów działania steroidów anaboliczno-androgennych, to wskazałbym na dwa inne SAA jako najsilniejsze - drogą doustną będą to poczciwy metandienon i stanozolol, zaś iniekcyjną - trenbolon.

Pozdrawiam

I odradzam kupowania oxymetholonu w Polsce - 99 % tego towaru to tandetna podróba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z Edem to sie prosze nie klocic. Nie ma wiekszego speca na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie KK Maku Scream Sebapl tez posiadaja duza wiedze ale nie taka jak Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Ed, to że jesteś dla kogoś na forum autorytetem nie oznacza, że będziesz nim również dla mnie. Dlatego nasze opinie na temat omawianego przez nas środka nie pokrywają się ze sobą. Ty masz takie zdanie ja mam inne.
Co do szczegółów takich jak producent itp. podam je jutro po uprzednim sprawdzeniu.
A środki, które podałeś (Stanozolol) nazwa handlowa : Winstrol, Stromba według ciebie pewnie nie są podrabiane i łatwo dostępne i mają najsilniejsze działanie, według mnie nie, biorąc pod uwagę, że 5 mg tabl. stanozololu (Stromba) nie są produkowane od 1986 roku i obecnie oficjalnie rynek oferuje tylko 2 mg tabl. firmy Zambon (Winstrol).
Dlatego nie zgodzę się z twoją opinią, że 2 mg tabl. Winstrolu mają silniejsze działanie od 50 mg tabl. Anapolonu. Takie jest moje zdanie.
Przejdźmy do Trenbolonu (Parabolan) no tym to już mnie zastrzeliłeś, mam na myśli dostępność tego preparatu na polskim rynku. Tego preparatu nie ma już od "wieków" a ostatni, który widziałem (4 miechy temu) to była kiepska podróba.

Pozdrawiam,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do gochana

Następny temat

Proszę o konsultację i ocenę cyklu.

WHEY premium