SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon, młodzież a koksy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możecie mi coś powiedzieć a anapolanie(oxymetholon). Na razie nie mam zamiaru używać żadnego koksu więc sobie nie myślcie. Chciałbym się czegoś
więcej dowiedzieć o nim, artykuły opisujące go czytałem. Podobno daje
on nawet 10 kg. masy w 3 tygodnie i ***ie bardzo wątrobe+ inne skutki uboczne. Może niech wypowiedzą się Ci co używali? Aha i jak myślicie czy
młodzież >15 roku życia w innych krajach europejskich gdzie dostępne są
koksy bez recepty koksuje? Chodzi mi o Grecje, Hiszpanie, Włochy, Holandie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Anapolon - Oxymetholon
Jeden z najsilniejszych sterydów. W ciągu tygodnia pozwala na zwiększenie masy o ponad 3kg. Nie należy stosować go dłużej niż 4 tygodnie, gdyż po tym okresie nie będzie już powodował istotnego wzrostu mięśniowej masy ciała. Wówczas można Anapol zastąpić innym sterydem np. stanozol, deca-durabolin, clenbuterol. Oxymetholon skutecznie blokuje podwzgórze i przysadkę dlatego też by zmusić jądra do efektywniejszej produkcji własnego testosteronu dobrze jest się wspomóc Clomidem. Stosowanie clomidu takie jak przy testosteronie.
Stosowany z testosteronem daje silnie wyrażone działania uboczne, a szybki wzrost masy ciała prowadzi do bólów kręgosłupa lędźwiowego, bolesnych skurczów mięśni, nadciśnienia tętniczego. Nie wolno stosować w nowotworach gruczołu krokowego lub jąder. Nie wolno stosować u dzieci poniżej 15 lat, a także w chorobach wątroby. Może nasilać łysienie u osób, które mają do niego skłonność. Jeżeli chodzi o łączenie oxymetholonu z innymi sterydami anabolicznymi to najbardziej popularne jest połączenie z Winstrolem. Anapolon podnosi zawartość żelaza we krwi.
Dla początkujących kulturystów dobry efekt można osiągnąć już przy jednej tabletce dziennie. Żaden steryd nie daje tak szybkiego przyrostu mięśni jak Anapolon
Podczas cyklu z anapolonem zalecam stosowanie Lakcidu – jest w formie doustnej. Natomiast po cyklu w regeneracji wątroby pomoże Arginina . lub Hepatil.

Włochacz licze na soga.

Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!

Zmieniony przez - Decha w dniu 2002-08-05 12:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i koksują, ale na pewno nie w takim stopniu jak u nas!

Wracając do Anapolonu, to nie znam kogoś kto go brał. Jest poprostu zbyt drogi i zbyt często podrabiany. Jednak z wielu źródeł czytałem, że przyrosty 10kg masy w krótkim czasie są możliwe przy użyciu A. Osobiscie, nigdy w życiu nie tknął bym tego gówna!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Anapolon jest bardzo toksyczny i gromadzi duzo wody w tkankach(stad te kilogramy) ktore po cyklu szybko wysikasz(doslownie).
15 latkowi nie polecal bym zadnych koksow a Anapolonu w szczegolnosci(ma wyzszy wspolczynnik androgenny niz testosteron)


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Anapolon,anadrol...no nie to za mocne troche jest.Tabletki po 50 mg,dawki 3 dziennie max.Alopecja,krosty.migreny,gine, no i ponoc rak watroby na dluzsza mete.Jak na o to lepiej oxandrolona ). Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Mój znajomy bral kiedys Anapolon -bral to razem z tesciem i metka to byl taki "sterydowy kaskader"-bral po jednej tabletce dziennie ale odstawil po dwoch tygodniach bo stwierdzil ze ma po tym cyt.:zbyt duza srube-a efekty byly -duzy przyrost sily i masy o ile pamietam robil na lekkim skosie klate dwoma 60kg hantlami.Chcialbym zaznaczyc ze on nie byl nowicjuszem w temacie treningu i koksow mial wtedy cos kolo 48 w lapie.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mala poprawka odnosnie poczatku: koksy w Hiszpanii, Grecji itp. sa tez na recepte.

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm z tego co mi wiadomo to nie wszystkie. Czyżby coś się zmieniło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozliwe ze nie wszystkie ale ja juz po prostu nie moge, jak wiara pisze na forum ze pojechala sobie do Grecji i przywiozla deke z apteki...bez recepty!! Kompletna bzdura

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
W slonecznej WSZYSTKIE KOKSY sa na recepte .W Grecji-kolega Grek mowi ze mozna kupic w specjalnym sklepie z odzywkami,no wiec na moja prosbe zadzwonil i zapytal o dianabol(metka)-odpowiedzieli ze nie ma problemu ale cena zabojcza troche ,180 zetow za opakowanie .Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No...cena faktycznie podcinajaca skrzydla. Nie wiem jak to wyglada tam w Grecji,ale ja w moim miescie tez znam pare sklepow z odzywkami gdzie gosciu ma koksy pod lada, ale oczywiscie sprzedaje tylko zaufanym i ceny tez sa inne niz w aptekach

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Deca jest dostepna w Grecji BEZ RECEPTY na 100% - praktycznie kazda ilosc. Jezeli chodzi o np. TESTOVIRON to bez recepty mozna dostac jedynie 1 amp. tygodniowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dni lecą...

Następny temat

Jakie wziąść sterydy

Wiecej