SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Analiza gastroskopii

Wysłana -
Witam,
Jestem po gastroskopii i proszę o analizę i jak to leczyć:
Przełyk w dolnej części z nadzerkami dł do 5mm odchodzącymi od prawidłowo położonej lini Z.
Refluksowe zapalenie przełyku st A wg LA.
Lekarz przepisał mi dexilant 60mg.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak leczyć to pytanie do lekarza, jak Ci przepisał leki to chyba wiadomo co i jak
Wysłana -
Dużo czytałem o lekach IPP i one wyłączają żołądek i wtedy nie trawi. Bardziej zależy mi, żeby to jakoś naturalnymi metodami wyleczyć.
Wysłana -
To jak masz już tą wiedzę to umów się do lekarza i z nim o tym porozmawiaj.
Wysłana -
Jestem umówiony na poniedziałek tylko nie wiem na jakiego trafię bo niektórzy a nawet większość ślepo przepisuje sponsorowane tabletki przez koncerny farmaceutyczne.
Wysłana -
Miałeś wykonany test w kierunku HP?
Wysłana -
Właśnie nie a przed badaniem jeszcze pytałem o wycinki to powiedział, że jak zajdzie taka potrzeba to będzie pobierał.
Wysłana -
Pierwsze co bym zrobił w przypadku wrzodów to właśnie HP, a jeśli już się kogoś męczy gastroskopią, czy kolonoskopią to pobieranie wycinków powinno być standardem.
Możesz zrobić antygen z kału w labie, dość wiarygodne badanko i nie drogie
Wysłana -
luk52
Jestem umówiony na poniedziałek tylko nie wiem na jakiego trafię bo niektórzy a nawet większość ślepo przepisuje sponsorowane tabletki przez koncerny farmaceutyczne.

masz konsultacje ze specjalistą z lekarzem co Cie prowadzi i to powinno być wystarczające a nie szukanie inforamcji na forach
Wysłana -
A mogę suplementowac nitrobolon?
Wysłana -
luk52
A mogę suplementowac nitrobolon?

takie rzeczy musisz konsultować bezpośrednio z lekarzem prowadzącym , osobiście odpuściłbym sobie do czasu konsultacji
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź