SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Analiza badania EKG

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
Witam, w dniu wczorajszym o godzinie 11:30 miałem wykonywane EKG serca. Po podpięciu wszystkich urządzeń pani powiedziała że jestem przyśpieszony bo jej kreski na ekranie wariują, ale przepięła na nogach włączyła pomiar, wydrukowała, poszła do mojego lekarza a ten przekazał jej że wszystko jest OK i nie ma żadnych przeciwwskazań aby ćwiczyć.

czy jakbym podesłał tutaj zdjęcie z EKG to byłby ktoś w stanie to jakiś rozpisać czy wszystko jest w porządku, czas skurczu i takie tam inne? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
ja się na tym w ogóle nie znam i nie wiem co tam wychodzi a co nie. Dzięki bardzo za zaanalizowanie, może jeszcze czegoś się dowiem. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 240 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Przyspieszony to oznacza że miałeś wysokie tętno. Podeslij zdjęcie ekg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przecież miałeś ocenę wyniku badania przeprowadzoną przez lekarza medycyny w czym więc problem i wątpliwości ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
Zmieniony przez - jc0bb w dniu 2018-07-28 20:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
kryst16
Przyspieszony to oznacza że miałeś wysokie tętno. Podeslij zdjęcie ekg.


całego wydruku czy którejś z części? bo jest szeroki i może być nie najlepiej widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
BPL-G
Przecież miałeś ocenę wyniku badania przeprowadzoną przez lekarza medycyny w czym więc problem i wątpliwości ?


wiesz co, problem jest taki że mnie przy tej ocenie wyniku nie było. Byłem w pomieszczeniu obok bo kazano mi zostać i się powycierać, pani która robiła mi EKG poszła do mojego lekarza, wróciła i powiedziała że wszystko jest OK.

Z badaniem krwi nie miałem problemu, bo doktor analizowała go przy mnie, po resztą każdą wartość miałem jasno podaną i miałem widełki w których się mieściły, a wiem że z wydruku EKG można wiele rzeczy wypisać.

p.s wybacz za zdublowanie tematu, dwa razy wyskoczył mi błąd że nie mógł zostać dodany, a ostatecznie dodał się i jeden i drugi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 240 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
Dodaj nawet kawałek. Ogólnie przyspieszenie to nic złego jeśli nie masz innych dolegliwości i nie jest to stałe np. 100 na minutę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
oczywiście stałe nie jest, jeszcze jakiś czas temu jak po wysiłku zauważyłem u siebie wyższe ciśnienie to mierząc zapisywałem sobie w takim notesiku. Na 50-60 pomiarów było raz tylko 103 na minutę, ale przy drugim pomiarze spadało do 70. Średni puls u mnie 60-80.

w wolnej chwili podrzucę wynik.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jc0bb

wiesz co, problem jest taki że mnie przy tej ocenie wyniku nie było. Byłem w pomieszczeniu obok bo kazano mi zostać i się powycierać, pani która robiła mi EKG poszła do mojego lekarza, wróciła i powiedziała że wszystko jest OK.



to nie jest żaden problem i często tak jest przy interpretacji wyników badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 908
2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odczytanie wyniku EKG serca

Następny temat

Kifoza?

WHEY premium