SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anadrol75 where are you?? We miss you so much!! %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
JAKIE PRZYROSTY MA SIE PO PARABOLANIE I W JAKICH DAWKACH GO STOSOWAC? JESZCZE NIE BRAŁEM TEGO ŚRODKA I NIEZNAM NIKOGO CO GO BRAŁ.U MNIE AMPUŁKA CHODZI PO 45ZŁ CZY TO DOBRA CENA???POMÓŻCIE ZA ODPOWIEDZ SOG!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 488 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8469
heheeheeeee ANADROL niezly gogus z Ciebie!!! ale agent ja nie moge!! :) (trenbolone co 2 dni ;) )

pozdrawiam

Jestes Wielki jesli potrafisz wykorzystac swoj potencjal!!

Adamos

Jesteś Wielki jeśli potrafisz wykorzystać swój potencjał!!

Adamos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Pytasz jakie przyrosty...zależy jaki testosteron w tym siedzi...

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Witam - zycze powodzenia w poszukiwaniu dobrego... Ludzie - nie czytajcie starych książek!!!

Cała sportowa Polska liczy na nas!!!

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
a weterynaryjny trmbol 75 moze byc bo slyszalem ze jest prawdziwy ma 75mg/ml trenbolone acetate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze . Trenbolone nie zawiera testosteronu. Skad tego jest jak juz powiedzianie trenbolone cyclohexylmethylcarbonate, parabolan jest porownany do Finy . Orginalny Parabolan zawiera 76mg w ampulce. Trenbolone jest bardzo dobry i skuteczny poniewaz nie zamienia sie w estrogen ( i nie zatrymuuje wody. trenbolone jest super na rzezbe i zniczym niem muszisz go mieszcac, sam parabolan da c bardzo dobre efekty. PAMIETAJ odpowiednia dieta , trening ( nie przesilanie) da ci bardzo dobre efekty. Ile masy nabierzesz to tylko zalezy od ciebie i od twoich genow.

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
****a chłopie działasz mi już na nerwy do tego jesteś tępy"Trenbolone nie zawiera testosteronu".Idź se na anabolex.W Polsce nie ma takich środków jak para czy fin,chyba ze ktoś se sam undergrounda sprowadzi z zagranicy,to moze i jest możliwość.I do****a przestań te rozpiski śmieszne wszędzie wypisywać i mądrości swoje.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty maniac zachowujesz sie taki prawdziwy burak. Parabolan ma testosterone w sobie ???? chyba chlopie zartujesz ???? Ja nie jestem zadna encyklopedia tutaj , muwie tylko co troszke wiem. Nie musisz sie zaraz zloscic i udawac bohatera . No i po drugie Fine to sombie mozna zrobic nie musisz jej sprowadzac.


.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Kto tu jest burak,zobacz na swój pierwszy post https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=73221&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping
Parabolan ma testosterone w sobie ???? chyba chlopie zartujesz ???? >>>Tak tępej osoby jak ty jeszczenie spotkałem.
Ja nie jestem zadna encyklopedia tutaj , muwie tylko co troszke wiem,przeciez glupot nie wale >>> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=80822  tu włąsnie widać to jak wszystko dobrze wiesz,jeszcze pare bym napisal przykładów ale niechce mi sie szukać.Pozatym spójrz na Twoje rozpiski zawsze ta sama i to z jakich środków,no ale przecież głupot niewalisz.

Słuchaj niemożna kopiować czyjejś wiedzy z innego forum,bo niezawsze coś co tyczy sie jednej osobymusi tyczy sie drugiej-pewnie niezrozumiesz o comi tu chodzi.
Co do dawek sam jestem zwolennikiem mocniejszych i niezobaczysz mnie w poście jak rozpisać 40 tabletek metki.

A ten z e zdjęcia to chyba nie Twój chłopak?Zastanawia mnie po co tamto zdjęcie wklejałeś.

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chlopie teraz to ty mi dzialasz na nerwy , k...a zaczelem tylko pisac o Trenbolone i jak zwykle ty chcesz byc genjuszem i pierd...c glupoty o innych. Ma do ciebie jedna prosbe .
ODP....L SIE !!!!!
A to nie moj chlopak pacanie , nie badz zazdrosny ze ja tak wygladam a ty dalej jest gruby.

.......DIE YOUNG......
..........DIE STRONG......
.............DIANABOL........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4337
***cie sie i kłućcie sie gdzie indziej ja chce odpowiedzi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Odpowiedź prosta,niedostaniesz orginalnego para w Polsce nie jest produkowany ponad 10 lat.Pewnie znajduje sie w nim jakiś testosteron o czym pisałem wyżej.


Analdrol widzisz udało mi się Ciebie jednak z równowagi wyprowadzić,ja jestem gruby?Być moze,zostawie to bez komentarza skoro mnie niewidziałeś to pewnie wiesz lepiej.

Przepraszam że Cie uraziłem,niewiedziałem ze to Ty na tym zdjęciu,myślałem ze ściągnąłeś je z jakiejś strony dla homo...ale czuje sie usprawiedliwiony skoro nigdy mimo wielu próśb forumowiczów niepotwierdziłeś ze to Ty na tym zdjęciu.

Mówisz ze nie pierwsza kuracja,o to chyba masz zła pamięć po swoim samoróbnym finie,tu Ci przypominam https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=73221&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping

3 tygodnie i 8 kg na wadze,to chyba jednak nietylko ja jestem gruby co?

A z rozpiską znowu niezrozumiałeś,zawsze radzisz jedna i tą samą,ale niechce mi sie jej szukać powinna być ww tym linku co wyżej podałem.

I niedenerwuj sie tak,nerwusku;)


Nigdy niemów nigdy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co do deki?

Następny temat

Jak to jest z PYSIOREM po sterydach

Wiecej