sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Anaboliczn ziołą

Wysłana -
Czesc mam takie pytano co do "ziół anabolicznych" Chodzi mi szczgólnie o ashwagandhe i kozieradke czy one podnaszą testosteron tylko ten wolny czy ponad norme mogę ? Bo czytałem w necie ze robiono badania i ashwagandha moze ponieść nawet o 140%. I czy suplementacja ashwagandha + kozieradka to dobry pomysł? Ogólnie co sadzicie o takich zioła nw sarsaparila czy maca?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, niestety nie dzialaja one w sten sposób.
co do maca, dobry na wspomaganie libido, przemeczenia, nieco usprawnia funkcjonownaie sprzetu
Wysłana -
czyli nie podnoszą ponad norme?
Wysłana -
nie ma takiej mozliwosci
Wysłana -
a co do spalania tkanki tłuszczowej?
Wysłana -
rowniez bym nie liczyl na jakies efekty spektakularne. bardziej skupilbym sie wtedy na mieszankach w formie fat burnerów.
Wysłana -
to czemu tak "fajnie" piszą o tych ziołach? I to w więszosci artykółów? Wgl ktos brał i może sie podzielic efetkami? i czy sie rózni ashwagandha tabsach a proszku? w tabsach sa tansze? gdzie powinno byc drozej

Zmieniony przez - trakers w dniu 2017-06-10 23:26:31
Wysłana -
dzialanie prozdrowotne moze miec szerokie spektrum, jednak jakby tak bylo jakw opisach, to po ziemi chodzilyby same samce alfa i kolesie nabuzowani tetsosteronem, a tak nie jest pomimo suplementacji
Wysłana -
jak się dobrze odzywiasz, trenujesz to różne ziółka mogą wspomóc Twój organizm, a sporo osób o tym zapomina i gdzieś coś przeczyta w kolorowej gazetce dla pań domu że zielona herbata odchudza i np tak pani ją kupi i się zawiedzie bo nie działa, ale jak ma coś działać jak tapani nie prowadzi zdrowego trybu życia.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź