SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anabol PQ + Perfect Amino

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Witam wszystkich wyjadaczy ciężkiego sprzętu!!!
Mam pytanie i licze, że mi pomożecie.
Zastanawiam się nad Anabol PQ + Perfect Amino firmy Hitec, chcę wiedzieć czy opłaca się ta inwestycja. Są to typowe produkty na mase, a szczerze musze przyznać, że jej nie łapie. Siła rośnie, masa stoi. :( Czy polecilibyście coś lepszego? Brałem już hmb z kreatyną i nic nawet kilograma.

DaRu

DaRu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli chodzi o produkty, to są spoko, można brać. A jeżeli nic nie idzie masa, to czas najwyższy zmienic trening, za długo ciągniesz jeden program.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Falcone wielkie dzieki za odpowiedz. Twierdzisz ze produkty sa dobre wiec chyba sie skusze. A z treningiem w sumie moze i masz racje chociaz cwicze ponad rok i staram sie zawsze urozmaicac plan treningowy, zmieniam cwiczenia itp. Sadze ze to moja szybka przemina materii sam nie wiem.

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Moim zdaniem Amino Anabol PQ i Perfekt Amino najlepiej połączyć z kreatyną. Jeśli jeszcze do tego będziesz dużo jadł (chcesz nabrać masy przecież) to powinieneś przytyć. Moich kumpli wy***ało po takim 6 tygodniowym cyklu i ja taki zamierzam zrobić po wakacjach, bo teraz już nie pora na robienie masy. Ja jak chciałem przytyć zjadałem dodatkowo woreczek ryżu z rodzynkami lub osiem kromek na śniadanie do szkoły. No i do tego musisz jeśc dużo białka.

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To kompozycja aminokwasów i jest ona skuteczna zarówno przy robieniu masy jak i prz rzeźbie (zachowanie masy). Ale jeśli nie poprzesz tego dobrą dietą to wyrzucisz kasę w błoto.
Osobiście radziłbym Ci kupic amino anabol pq i do tego dodać amino proste innej firmy, gdyż perfecty bardzo drogo wychodzą. Ale skoro jest dużo osób zadowolonych z takiej kombinacji (a jest) to próbuj.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
A co by bylo gdybym dorzucił do tego MASS GAIN też HITECA.
Gdzieś slyszałem że to niezłą kombinacja co wy na to???

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
To jak ktoś stosował to niech napisze jakie dawki. Wg ulotki PQ 1-2 kapsułki na 10 kg masy ciała (ciekawe czy efekty są dobre po 1 czy lepiej brać 2).
Perfect Amino tylko po treningu czy w dni bez treningu też?

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Słyszałeś to pewnie od przedstawiciela hi-teca
Mass gain jest słabą odżywką, ale możesz ją oczywiście dorzucić. Super Mass proffessional hi-teca to już co innego, to można śmiało polecić.
Ja proponowałbym SuperMass Professional, Amino Anabol PQ i aminokwasy proste innej firmy (ultimate, fitmax, vita life). Jeśli możesz sobie pozwolić tylko na 2 odżywki to kup super massa i amino anabol pq.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
SONBATY wielkie dzieki, sadze ze znasz sie na tym i postanowilem, ze zrobie tak jak mowisz. Mam jeszcze pytanie:
- taj jak Kulmar pisal, na opakowaniu jest napisane łykać na kazde 10 kg masy, 1-2 kapsułki i jak ty myslisz zastosowac sie do 1 czy 2????
- i jak brać gdy nie cwicze - tą samą dawke (na pudelku nic nie pisze)???
- i jak brac aminokwasy proste w dni beztreningowe bo nic też nie pisze???

DaRu

DaRu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Amino anabol pq bierz 1 kaps. na ok. 15 kg wagi, po treningu (na etykiecie pisze żeby brać przed treningiem, ale ja uważam że BCAA powinno się brać przede wszystkim po tren.). Ewentualnie rozbij sobie na 2 porcje i pół bierz przed treningiem i pół po treningu. W dni beztreningowe nie musisz brać.
A amino proste bierz ok. 4g, 20 minut przed każdym posiłkiem, na pusty żołądek.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2546
Sonbaty wielkie dzieki i szacunek. ))))))))))))))))

DaRu

DaRu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ULTIMATE PROSTAR WHEY

Następny temat

Total Creatine & Dibencozide Magnum

WHEY premium