SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amstaf i koks

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lifter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5015
jest takie coś 20 min wróciłem od weterynarza miałem taką sytuacje mój amstaf wrąbał 40tabsów mety jelfy jest po płukaniu żełądka i wszystko jest ok.. ale przypomniało mi sie jak kiedyś kumple mieli w bloku na siłce kota którego faszerowali resztakim koksu.. to było kawał kota i se tak pomyślałem jak ktoś zna podobne anegdoty albo ma jakeś zdjęcia niech wrzuci tak dla relaksu w końcu są wakacje i wszystkim sie należy troche relaksu a nakoksowany kot to naprawde coś ciekawego.. sogi za ciekawostki
ps. słyszałem od niektórych że specjalnie szpikują do walk.. jeden znajomy ma pitbulla który nie ma uszu ale za to cała szczena w złocie też bierze udział w walkach pod warszafką i waży 50kg gdzie bull 17kg, amstaf 21kg, i pitt 27kg standardowo..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Trzeba byc d****em zeby psa faszerowac koksem, siebie mozna bo bierze sie to swiadomie ale psa nigdy w zyciu.Psą to bardziej szkodzi niz ludzia, ich watroba poprostu sie rozlatuje.A pozatym trzeba byc chorym na umyśle zeby psa czyms takim faszerowac, sam mam amstaffa ktory chorowal w wieku 2 miesiecy i mnóstwo czasu lekarze leczyli go na złą chorobe, az wkoncu trafilismy do bardzo dobrego weta ktory go wyleczył. Ale stracił przez to z 7 kg na wadze i jest szczuplutki jak na amstaffa , teraz duzo z nim biegam i ma bardzo ładną budową.
ALe ani przez sekunde nie pomyslalem ze mogłbym go wspomóc dopingiem, takie psy umieraja w wieku 6 lat a ich watroba sie rozlatuje w pył.

ALe niestety sa d****e co kupuja psa i chca sie dowartosciowac w ten sposb ze ich pies bedzie wiekszy niz inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Amstaff 21kg? To jakaś szkapa.. nie dałbym psu, który ma w genach agresje koksu - dla nich są specjalistyczne karmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
E-Lite sa takie malutkie amstaffki, suka wlasnie powinna miec prawidlowa wage około 21-25 kg a pies okolo 30 kg.Znajomy sprowadzal 11 lat temu do poslki amstaffke z Lazurowego Wybrzeza i ona wlasnie wazy 20 kg i jest wzorcową amstaffką.



Zmieniony przez - S.E.T.H w dniu 2004-07-29 23:48:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
Nie myl Staffika z Amstaffem. Moj Amstaff wazy ok 35kg i bez koksow ladna bestia z niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
Nie myle staffiki mają srednio 16 gora 20 kg, ale teraz sa preferowane wlasnie takie duze amstaffy moj wazy np 28kg(stracił duzo przez chorobe) a jego brat juz 35 i jest naprawde bydlakiem mają dopiero po 15 miesiecy, ale kiedys wlasnie był preferowany typ małego amstaffa

Zmieniony przez - S.E.T.H w dniu 2004-07-29 23:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
moj 25kg nie chce miec utuczonego amstaffa maxymalnie bedzie wazyl 30kg, j.e.bany jest szybki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585


ma 25kg dostalem go jak juz mial 1,5 roku od typa z wroclawia w sumie uratowalem mu zycie mialem troche problemow z nim ale dalo sie co nieco nauczyc bestie szkoda ze go wykastrowali i uszy zostawili ale i tak jest kochany siecze jak zły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
FAJOWY PIESEK

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
zeskanuje na dniach zdjecie swojego to wam podesle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
Tez mam Amstaffa wazy ok 30kg.I nei puszczem psa d walk chyba ze nie mam wyjscia.Walki psie organizuja tyko po***y!Nelezaloby sie wybic takich!
50kg Amstaff?to jakas tragedia..???czlowieku nie am sie czym co chwalic ejst ciezki i nei ma wytrzymalosci i zwinnosci jaka cech**a sie psy do walk!!Psy do walk wbrew pozorom powinny byc zwinne i lekkie jak PitBulle a nie ciezkie i powolne.!!!!!!U psow sie liczy scisk szczek , wytrzymalosc , kondycja!!A nie waga !!!!!!!!!!!Ludzie na ulicy zawsze ajk widza amstaffa poteznej budowy od razu mysla ze to niewiadomo co.A prawda ejst atka ze najwiecej potrafia te chude i neipozorne , dobrze wybiegane charakteryzujace sie za***ista szybkoscia i wytrzymaloscia.
To by bylo na tyle!


Zmieniony przez - koksu86 w dniu 2004-07-30 20:35:59

Michal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowi Jeziorowcy - co sądzicie?

Następny temat

siłownia a alco;/

WHEY premium