SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amoże ...........

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Panowie to nic osobistego wec nie bierzcie tego do siebie - rzecz tyczy sie generalnie wiekszosci osób i postów na tym forum.
Czyz nie wystarczy już wam dyskusji które i tak nic nie wnoszą (a to o wyższosci jednago systemu nad drugim, a to wyzwisk i wzajemnego obrażania sie itp.)
Może zaczeli byśmy zajmować sie rzeczami dla których to forum zostało stworzone (chyba że sie myle FIGHTER ??) czyli wymiana doświadczeń i ew pomocą osobom które dopiero zaczynają przygodę z MA (like me ;)
Może troche smęcę ale serialnie znudziło mi sie już czytanie tych głupot (jak wyżej) czas chyba z tym skonczyć. Nie chce pisać tu do nikogo personalnie bo w zasadzie wina jest po każdej stronie - nikt nie chce przecież odpuścić (i jamnie bez winy ;((( ) Jeśli ktos uważa np AIKIDO (można wstawić dowloną nazwę) za skuteczna sztukę to należy pomóc mu rozwiązać problem z którym zwraca sie do forumowiczów, a nie krytkować od razu to czy tamto - jeśli ktos będzie chciałto bez niczyjej pomocy sie do tego przekona lub nie.
Hmm rzpisywać dalej w tym temacie dalej nie będę bo znów wywołam niepotrzebną dyskusję - a tego najbardziej chciałbym unikąć.
Jest tu wielu fachowców więc mniemam iż wkrótce poziom forum wzrośnie
Chan
Ps A wiec panowie czy możemy zacząć że tak powiem "od początku" ?


Chan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Tak, ale sporadycznie. Raczej nie przywiazujemy to nich wagi.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy zauwazyles ale ostatnio wiekszosc osob zwraca sie do forumowiczow z problemem co jest skuteczne, albo co im do cwiczenia poradzic. Co zas sie tyczy poziomu to wszelka rzeczowa konfrontacja raczej sluzy jego podwyzszeniu.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4976
Calkowicie zgadzam sie z Chanem, ostatno tak sobie czytam co wszyscy forumowicze pisza na temat tego co jest najlepsze i caly czas widze to samo. Ktos pisze ze BJJ jest najlepsze, nastepna osoba mowi ze BOKS, bo jest fajny i jest fajny, a jesdzcze inna ze cos innego bo to tez jest fajne.
A co do tego ze ludzie pytaja sie co wybrac to uwazam, ze tyle post'ow juz zostalo napisanych na ten temat, iz nie powinni miec z tym zadnych problemow.
Pozdrowienia dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Forum miało inną intencję. Ale z czasem pojawiło się mnóstwo ludków pytających co jest skuteczne a co nie jest. Zeszło na psy. To moja opinia.

Za mało czasu poświęcamy technologii walki, kopnięciom, uderzeniu, duszeniom i dźwigniom.
Jaka jest jakość Forum obecnie - sami widzicie. I niestety (Boruta również) osoby na które liczyłem w rozwijaniu merytoryki Forum, często grają przeciwko.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czego wiec oczekujesz. Uczenia się kopnięć przez internet???
Może sprecyzuj swoje oczekiwania, sam nadaj temat. Dyskusja o wyższości czegoś nad czymś jest bez sensu sama w sobie.
Jeden temat sam spróbuję dać.

Piotr Ilczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z proznego i Salomon nie naleje. Mam wchodzic pod innym nickiem i zadawac pytania techniczne zeby potem samemu na nie odpowiadac?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego nie zawse musi być o technikach.

Piotr Ilczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
No to ja nadam temat techniczny:
Czy jak jestem powiedzmy w pozycji bocznej dominujacej to lepiej klasc sie i zakladac balage, czy przejsc w dosiad? Zakladamy, ze walczymy bez uderzen, bo jak z uderzeniami to dosiad. Pytam dlatego, bo jak zaloze balache to koniec, a jak dosiade to jeszcze dalej jakos trzeba goscia skonczyc. Z drugiej srony wyciaganie balachy chyba jest bardziej ryzykowne niz dosiadanie?

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi Ci o pozycje boczna czy boczny dosiad?


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Fakt,ze 'nowi' mogliby poczytac archiwum bo zaczyna wiac nuda. Nurku prosze nie wklejaj juz tych zdjec z judo albo znajdz jakies nowe ))
Czasem sledzac dyskusje na tem. wyzszosci jednej MA nad druga mozna sie wiele ciekawego dowiedziec. Tylko trzeba uwaznie czytac.
Pozdrawiam.
MAciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Niezbyt wiem jak boczny dosiad wyglada. Niech bedzie oba warianty Jak byscie mogli.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sambo

Następny temat

Jeszcze 3 fimy dorzucilem

WHEY premium