SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy w trakcie postu - przed treningiem

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amentoris z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Jade na diecie IF ineresuje mnie czy stosowanie w.w produktu nie wpłynie negatywnie na czas postu,pierwsza porcje chce dac przed treningiem w (15h postu) druga pocje bezposrednio po co sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3169
Ze wzgledu na pojawiajace sie pytania / watpliwosci nt. tego co mozna pic a czego nie podczas postu - polecam art: http://potreningu.pl/diety/artykuly/2014/intermittent-fasting--co-pic-w-trakcie-postu

sorry za odkopanie - ale moze ktos akurat zajzy i moze sie przyda ;)

Zmieniony przez - dovee w dniu 2013-09-07 01:32:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
zaw:
Wartość energetyczna 0 kcal
Niacyna 10 mg
Witamina B6 10 mg
Potas 67 mg
Mieszanka PurplEAA: 7000 mg
L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, L-Lizyna, L-Arginina, L-Histydyna, L-Metionina, L-Fenyloalanina, L-Treonina.
Mieszana PurplEndurance: 2700 mg
Beta-Alanina, Jabłczan cytruliny, Betaina bezwodna, Imbir, L-Norwalina
Inne skladniki: Kwas cytrynowy - substancja smakowa, naturalne i sztuczne aromaty,Słodzik: acesulfam potasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bcaa/eaa z tego co kojarze przerywają post
ale nie ma się czym przejmować - 15h postu to juz jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Dzieki Remik tez tak mysle ze w 15h postu nie zaszkodza.Moze ktoś z modów sie jeszcze wypowie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przed odpuściłbym jeżeli ma być IF chyba że coś w wiedzy na temat tej metody dietetycznej się zmieniło od mojego ostatniego uzupełniania informacji. Mówiąc szczerze nie zgłębiałem nigdy tego tematu z racji iż nie jestem jej zwolennikiem, aby uzyskać 100% odpowiedź najlepiej napisz bezpośrednio do faftaq'a ma najbardziej aktualne informacje w temacie odżywiania ze wszystkich.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2013-08-30 13:47:49

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Dziekuje za pomoc.Czy mozna prosic o przeniesienie tematu do działu IF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
mozesz potraktować te aminki jako posiłek przed treningowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7827
Ale czy powoduja one duzy wyrzut insuliny i czy tym samym przerwą mi post i spowoduja gorsze pozyskiwanie energii z tkanki tłuszczowej? chciałem je łykac ok 15h postu, bo trening robie na czczo własnie o tej porze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Duży na pewno nie Jednak sens ich stosowania jest dość problematyczny. Być może lepszym rozwiązaniem będzie gdy zostawisz je sobie na inny cykl treningowy lub wypijesz po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
imo wpływ będzie miał mały
nawet jeśli podniesie poziom insuliny to nie będzie glukozy
więc łapanie fatu nam nie grozi

spalania fatu będzie spowolnione ale czy na tyle żeby robić z tego problem?
nie wydaje mi się

popróbuj z2 2 tygodnie z aminkami
2 bez
i zobaczysz czy jest jakaś różnica

są dwie gruby osób
-którzy piją i polecają tak robić
-inna która nie pije i nie widzi różnicy

musisz sam spróbować

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
ja teraz robie redu i ćwiczę tylko po koffi,ale potem planuję masować tez na systemie IF i wtedy będą szły bcaa przed

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta redukcyjna + spalacze

Następny temat

Przejście z redukcji na mase - dieta

WHEY premium