SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy czy Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie co lepiej brać?? <dlaczego>

"Malancholia, tęsknota, smutek, zniechęcenie, treningi
Są terścią mojej duszy."
Kazimierz Przerwa-Tetmajer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
bialko0 i tez zalezy jakie aminokwasy bo bcaa to jako antykatabolik a calodzienne maja za zadanie uzupelnic brak aminokwasow i poprawic bilans azotowy ale nawet wczoraj czytalem artykul w muscle i zulak wypowiedzial sie amino ze to gowno i w porownaniu do bialka sie nie umywaja (chodzilo mu raczej a calodzinne ) pisal tez ze aminokwasy sa lepiej przyswajane jako lancuch(jak w bialku) niz jego czesci("kolka"- jak jest w wolnych aminokwasach

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ja na 1 miejscu stawiam bialko pozniej aminki. Musisz spozywac min 2g bialka na kg (przy twojej wadze min 190g), jezeli spelniasz ten warunek to mozesz zakupic aminki, jezeli nie to zakup bialeczko i rosnij

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1009
Ja też bym stawiał na białko. Od dawna nie mam kasy na dodatkowe aminy proste, samo białko i masa idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3081
moim zdaniem białko!

Gdy warka sie leje każda laska się smieje!

Znam umiary ale mijam standarty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1461
bialko pozniej aminki

KIDMAN

KIDMAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Jezeli jest kasa to nie widze przeszkody by stosowac jednoczesnie bialka i aminokwasy , bo obydwa sa potrzebne organizmowi i to sami wiemy jak bardzo . Oczywiscie nie zaszkodzi HMB na poprawe przyswajalnosci.

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Hm.. Ja tez polecil bym bialko, a co do hmb to jest stanowczo za drogie..

Pozdrawiam,
Xpufcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Witajcie!
Skoro już mowa o białku, to mam pytanie. Stosuję tylko 3 łyżki stołowe przed snem - oczywiście z mlekiem 0,5. Wcześnie brałem też rano, ale za szybko to wszystko szło, a ja już nie mam za bardzo kasy (wyjazd na Sylwka itd.) Czy przy mojej wadze i wzroście (79kg, 182 cm) te 3 łyżki wystarczą i czy stosowanie białka w ten sposób ma jakiś sens? Dla ścisłości podam, że mam białko hi-teca.

pozdrawiam
markowawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Oczywiscie, ze ma sens stosowanie bialka. Zebezpieczasz oragnizm przed katabolizmem na noc. Rob tak dalej, jak nie masz kaski. Do diety mozesz dorzucic sobie np. kostke sera bialego w ciagu dnia.

Michał G.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra ale jesli ktos pracuje 8 godzin i nie moze wipic bialka to wtedy beda chyba dobre aminki prosze o potwierdzenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawiodlem sie na Hi tecu!

Następny temat

ZIOŁA

Wiecej