SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy HI-TEC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dotyczy aminokwasów HI-TEC Nutrion:

-jak długo można brac kombinacje Amino Anabol PQ przed treningiem i Perfect Amino po treningu (biore juz 4 miesiące trenujac 3 x tygodniowo)

-czy sugerowac sie dawkami które producent zaleca na opakowaniu (przecierz nie bede na raz łykał 9-10 tabletek Amino PQ)

-z czym łączyc dla zmaxymalizowania efektu -rzeźba

Licze na jakieś fachowe rady ->może Mateo cos doradzi )
Pozdrawiam


XXL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za porady, widze że macie duzo do powiedzenia....

XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja nie odpowiem na Twoje pytanie (niestety), ale sam mam jedno do Ciebie:
Długo już stosujesz aminokwasy (ale nie wiem, czy same), więc pewnie możesz napisać, czy widzisz jakieś wymierne efekty ich stosowania.
(inni też mogą się wypowiedzieć:)
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aminokwasy daja wyniki dopiero po dluzszym stosowaniu dlatego nie bierze sie ich cyklicznie lecz caly czas.
O ile sie nie myle stosuj 1g/1kg twojej wagi.
Nie musisz zarzywac od razu wszystkich kapsulek mozesz podzielic dawki np. przed snem, po treningu lub rano.
Jesli chodzi o rzezbe to bcaa cie nie wyrzezbi to tylko antykatabolik.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
A niby czemu nie chcesz łykać 9-10 kapsułek na raz?Właśnie tak zażywa się BCAA,taka dawka jest optymalna.Co do rzeźby,to najpierw dieta redukcyjna,a do tego HMB i spalacze tłuszczu(najefektywniejsze będą ECA).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jade od roku na róznych kombinacjach aminokwasów od róznych producentów. Skutki generalnie sa takie:
- brak spadków wagi (max 1-3kg)
- brak spadków siły (bankowo)
- lepsza jakośc mięśni
Ale...właśnie jedno ale - jem je tylko 30 min przed treningiem 1kap/15kg + dobre carbo. No i zaraz po treningu ale te bardziej antykataboliczne. Zrezygnowałem z gainerów (przeżarły mi się) - jem duzo naturalnego żarcia bo mam teraz czas zeby je sobie zrobić/ograniczam cukry proste i tłuszcze zwierzęce
To tyle - a to co zjadłem z Hi-Tec było nawet dobre - zwykłe podstawowe aminokwasy z tym że tańsze od MLO.
Polecam
Yo!


XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a tu tez zero zgubilem :((
Aminy 1g/10kg twojej masy!!!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elo. Amino anabol pq biore tylko przed treningiem (9 kapsulek). Perfect amino w dniu treningu biore (po treningu ok 6 kapsulek i dodatko 3 kapsulki rano). W pozostale dni 3x dziennie po 3-4 kapsulki. Pamietaj zeby duzo pic. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1kg-grejfrutów=123gHMB

Następny temat

PYTANKO

WHEY premium