SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1511
Cześć mam dwa pytania
1.W sklepie powiedziano mi że whey amino to aminokwasy z białka
serwatkowego czyli lepsze. Ale daczego te aminokwasy są tańsze
od zwyklych np: olimp( whey amino 200t 57 zl anabolic amino 2000
200t 68 zl anabolic amino 2300 200t 84 zl)
2.Jak brać glutaminę i aminokwasy proste (czy można brać te
suplementy rownocześnie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja bym chcial zeby Ambroziak sie wypowiedzial
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Aminokwasy z serwatki maja wlasciwie mniej aminokwasuw :] niz inne tabletki a amino i glutamine mozesz jesc razem np na czczo ranno i wieczorem jakos tak po 3-5 tabsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup bialko bo ktos juz sie wypowiadal ze bialko z bialka jest lepiej wchlanialne niz bialko z aminkowasow - i tyle
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039


Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
bialko z bialka sie lepiej wchlania ? niz aminokwasy ?...jak to mozliwe jesli aminokwasy sa to czesciowo strawione bialka ?


poza tym jak cos co polepsza wchlanialnosc innych bialek moze miec mniejsza wchlanialnosc niz owe bilka ?!



Merry Xmas

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danone, MisiOO - niewiem czy napewno ale Sławek otym pisal tyo dotyczy trawienia glownei bo aminokwasy tak sie niewchlona do jelit jak bialko - cos takiego dokladnei niewiem
poszykajcie w dziale Olimp - tam powinno to byc dokladnei opisane
pozdrawiam

ps:sam bym tego niewymyslil, wczesniej tez myslalem tak jak Wy

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
w takim razie aminki sa bezuzyteczne ?...a ja wierze w swoje

Merry Xmas

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Aminokwasy to najmniejsze czastki budujace bialka . Wiec nie mozliwe jest uzyskanie bialka z aminokwasu , bo bialka to produkt ich laczenia sie . Ale to oczywiscie IMHO :) , pozdrawiam.

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1511
A co powiecie na jednoczesną suplementacje bialkiem i aminkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm manijaq ty wiesz co ? rozwalasz mnie ze bialko zbialka jest lepiej wchlanialne niz bialko z amino............ stary to dlaczemu przed i po treningu zalecane jest chapac same tabsy amino a nie np. szejk bialkowy ......

to ze ktos pisze bzdury hmm ............ w ogole szkoda gadac

po pierwsze budulcem organizmow zywych jets miedzy innymi bialko a skoleii bialko zbudowane jest z aminokwasow wiec nie wiem co tu jest lepiej wchlanialne :P


pozdro !!!

PS. polecam AMINO 2121 (z MLO) z watroby wolowej i laktoalbuminy .... (225 tabl. za ok. 114 zł )

" SS Gruppenfuhrer "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale kurna albo tępy jestes albo niewiem co
w zoladku pokarmy sa trawione
podczas tego procesu bialak sa rozkladane na aminokwasy w odpowiednich proporcjach itd
jesli dostarczys zaminokwasy to one tez pewnei zostana strawione na polipeptydy a to chyba niejest juz tak dobrze wchlanialne jak aminokwasy bo jelita ludzkei niesa przyzwyczajone do tego
zaraz napisze do Sławka zeby tu looknol i sie wypowiedzial i juzx bedzie wiadomo kto ma racje

pozdrawiam

ps:BCAA to troszku inna rzecz niz aminki calodzienne

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Swiateczne zakupy - top 10 na zime :-)

Następny temat

SUPLEMENTY NA AGRESJE.

WHEY premium