SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykańskie suple , opinie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Witam

Chciałbym rozkrecic dyskusje na temat supli z za wielkiej wody.
Szczególnie mile widziany Bull i Czarny ze zwgledu na objętośc pochłonięcia towaru .

ps.Wiem że na forum jest rzesza ludzi reklamujaca jakas firme ,ale prosiłbym o neutralne opinie w zakresie stosowania ,działania itp.

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7402
Panowie - mam okazje cos kupic z USA i w zwiazku z tym mam kilka pytań:
- jaki spalacz fatu? (po prostu cena /jakosc)
- cos na zmniejszenie starat masy miesniowej przy rzezbieniu/spalaniu.
- moze jakies konkretne witaminki, omega itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
sluchaj ale tak oglnie to ciezko powiedziec bo jest multum super stuffu i kupe chlamu ,anpewno pyszne bialak(acz z duza iloscia ww) ,wynalzki jak spalcze miejscowe ,ph ,zbyt to oglne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
pytaj o konkretne produkty wtedy uzyskasz bardziej konkretną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
"sluchaj ale tak oglnie to ciezko powiedziec bo jest multum super stuffu i kupe chlamu ,anpewno pyszne bialak(acz z duza iloscia ww) ,wynalzki jak spalcze miejscowe ,ph ,zbyt to oglne "

Własnie chodzi mi oto żeby wyłapac ten super stuff,a odrzucic chłam !!! Zeby taki zwykły user niewywalil kasy w błoto.Tematyka ogólna .
Myśle ,że taki temat przydałby się.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
myslalem o podobnym poscie. Jeden mega wielki post o nowosciach zza oceanu, oczywiscie nie tylko tych dostepnych na fast bo to wielkie ograniczanie sie :D
chodzi od dyskusje na temat nowosci, wymiane zdan, pogladow - przyda sie taki post!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Czarny właśnie na ciebie ,bula i bima licze !!! Taki post juz dawno powinine byc.Tylko ktoś musi się podjąc

pozdro

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-03-22 13:33:11

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2005-03-22 13:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja wchodze, tylko ze za 2 miechy %)

ludzi ktorzy testuja i maja pojecie o rynku w USA na forum nie mało wiec post moze byc ciekawy :D

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Mozna zaczac i tu sa wynalzki jak kamyczki czekoladowe bialkowe (matko jakie pyszne) i chlam pokroju bolkerow myostatyny,smiesznych spalczy (juz lepszy bylby olimp fat buerner )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
kamyczki z ABB to początek
te białko co ci podeslalem - substance wpi, smak winogronowy.
Wyobraz sobie że mam Protein Twist winogronowy (gotowy napoj w butelce izolat 40g w 600ml wody) i jest 2x smaczniejszy

- ja mowie o poscie gdzie bysmy omawiali sensowne produkty :D a nie kazdy po kolei. no i te produkty ktore sa niesensowne albo nie ekonomiczne - ale maja powowdzenie w USA *czyt - dobrze je reklamuja

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-03-22 14:16:41

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ja maielm okazjie jesc ten pudnig bialkowy(instone) ,bardzo dobry acz drogi oglnie ciekawe wynalzki ale czesto zapora sa finanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dolaczam sie. Jadlem sporo sprzetu z USA, i wlasnie dzis testuje od 3 dni Neurostim. Najlepszy suplement na regemracje jaki wymyslil czlowiek. Moj nr 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize Dyma - Burn Xtreme czy warto kupic??

Następny temat

Kreatyna

Wiecej