SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

American Lab (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
Witam mam do zakupienia ciekawe produkty firmy "American lab" nazwa troche dziwna ale o niebo przypominaja produkty alphy pharmay czy maxtreme pharmy , jeszcze musze byc na off przez kolejne pare tyg ale z checia przybil bym te srodki , jesli ktos mial by jakis opinie bede wdzieczny bo nic nie znalazlem w necie




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Maxtreme sie klania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostepne w uk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
moj dill mi mowil ze to nowy lab , ze nawet tony jeszcze nie maja wiedz podejrzewam ze za duz w uk tego ni ma jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
po co kombinowac jak alpha jest sprawdzona

Zmieniony przez - koksik93 w dniu 2012-11-24 15:42:44

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
dokładnie jw

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
to wyszlo by lepiej przy alphie cenowo u mnie dil ma alphe dosyc drogo do tego nie zawsze ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
a u mnie ma tanio, chyba, że sampla z americana by mi dał to bym wbił i porównał sobie do alphy

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
tanio to chodza undergroundy , apha nie jest tania i nigdy nie bdzie tania , moze masz taniej jak chodzi na stronkach czy u innych dilerow to nie znaczy tanio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
to tez sa undergroundy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
nie bede sie upieral , ale maxteme pharma to jest linia tak zwanych "generic" srodkow homonalnych , duzej fahaceutycznej firmy w indiach , maja wszystkie certyfikaty mowia ze sa fda aproved .Nie wiem do konca jaka jest prawda ale mnie tez to zszokowalo . Firmy te maja prawo legalnei produowac leki , i robia je dla maxtreme pharma jako wykonawcy zlecenia . Nie wiem jak tam juz z certyfikatami a sprzedaz i fda u samej firmy maxtrem . Zazekaja sie ze sa fda aproved , ale nie bede tego lykal jesli nie zobacze zadnych dowodow na to .Ale w zyciu bym tego nie porownywal do rodzimych undergroundow ktore gotuje sie w garazac I nie chodzi o zaden pimp bo nie mowie teraz o tym american lab ale maxtreme

Zmieniony przez - 300Spartan w dniu 2012-11-25 22:24:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HGH Gray Top flip off (strongtropin) - zdjęcia, badania

Następny temat

Kamagra Oral Jelly real or fake?

WHEY premium