SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Althea pracuje nad figurą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51
Witam. Na forum jestem nowa i zarejestrowałam się, żeby dostać dodatkowego kopa motywacyjnego do ćwiczeń. Chce poprawić swoją sylwetkę, popracować nad siłą i spłaszczyć brzuszek.

Oto ankieta:
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: althea88
WIEK: 28 lat
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 4 miesiące

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 49
WZROST: 159
OBWÓD RAMIENIA: 25
OBWÓD ŁYDKI: 35
OBWÓD UDA: 53
OBWÓD BIODER: 92
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 72
OBWÓD TALI 66
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 88

****CEL*************************************************
Chce nabrac siły, wyrzeżbić mięśnie. Jestem skinny-fat i chcialabym oponke i obwisły tylek zamienić na ladne wyrzeżbione, silne cialo.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: alergie
PRZEBYTE KONTUZJE: złamany prawy obojczyk, zlamana lewa kostka, złamny i w połowie mobilny środkowy palec lewej reki, szyte i pourazowe lewe kolano.
WADY POSTAWY: lekka skolioza, lewa noga krótsza od prawej o ok centymetr (wymaga wkładek)
ALERGIE: pokarmowe na świeże owoce, orzechy. wziewne na koty i pyłki, nietolerancja laktozy
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) nie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - rano zazwyczaj cztery kanapki z pełnizoarnistego, ciemnego chleba z wędliną, pomidorem, kielkami i masłem. Na drugie śniadanie banan i pestki slonecznika. Obiad to porcja mięsa ok 250 gram (zazwyczaj ryba, wołowina, indyk) do tego warzywa (np poł główki kalafiora, dwie garści fasolki itp) oraz 50 gram (liczonego na sucho) ryżu/kaszy. Na kolację jajecznica z 2 jajek i cebuli, do tego dwie kromki pelnoziarnistego chleba z awokado i warzywami.
W dni treningowe po treningu wypijam shakea z banana, szklanki mleka bez laktozy i żółtka.
Wypijam w ciagu dnia: pół litra średniomocnej kawy z mlekiem roślinnym. 4 kubki herbaty i ok 1,5 litra wody.

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
Trzymam wagę (wahania rzedy 1 kilograma)

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - ćwiczę z trenerem personalnym ok 2-3 razy w tygodniu. Przykładowo
Przysiady z kettlem 20 kg. 10 w serii.
Halo z kettlem 12 kg, 10 na stronę w serii.
100 burpees czas 13 minut 18 sekund.

Zazwyczaj w tygodniu mam 2 treningi bardziej siłowe. 1000 m na ergometrze wioślarskim (opór 8) i rozgrzewka, nóg, pleców, bioder. Potem ćwiczenia silowe (kettle, powoli sztangi) i rozciąganie na koniec.
Trzec trening w tygodniu (z trenerem bądź sama) to ćwiczenia z rolką i mobility. Zakończone cardio (np. orbitrek, bieżnia)

Jak nie mogę trenować (wyjazd) to biegam ok 6 km albo robię serie ćwiczeń do robienia bez sprzętu (przysaidy bez obciążenia, deski, burpees itp)

ZDJĘCIA
dodam wieczorm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Witaj

spróbuj też wklepać swoją dietę z przykłądowego dnia do dziennika na potreningu i wstaw zrzut

od jak dawana wykonujesz opisane wyżej treningi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 51
Spróbuję, ale muszę go zacząć prowadzić, bo przynam, sczerze, że do dzienników zywieniowych nigdy nie miałam zapału.

Trenuję od 4 miesięcy. Zaczynałam z mniejszymi ciężarami (pierwsze przysiady byly z kettlem 12 kg, pierwsze halo z hettlem 6 kg) także powoli zwiększam ciężary. Tak samo z burpees. kiedyś nie byłam w stanie zrobic 20, teraz z kiepskim bo kiepskim czasem, ale zrobię stówę.


Zmieniony przez - althea88 w dniu 9/12/2017 12:57:42 PM
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy 3 razy w tygodniu

Następny temat

Lato 2017 w teleobiektywie

WHEY premium