SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla Bolda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Witam Panowie jestem obecnie na cyklu Mix 250 e3d + deka 500 e7d, deke ciągnę już jednak 14 tygodni chciałem przejść na bolda ,ale wiem co sie dzieje teraz na rynku i nie chce wbijać deki pod inna postacią macie jakieś propozycje zastępcze ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wnc1964
Snara dille w Polsce nawet nie wiedzą co to jest przynajmniej zatrważająca większość dili, niestety taka rzeczywistość.
Na reckę cieżko to u nas załatwić kiedyś mi kumpela załatwiała dostinex,
teraz muszę męczyć się na bromergonie, lekarkę zbajerowałem i przepisała mi tylko bromo.


W Polsce dostinex raczej nie maja zwykly dile,ale nie trudno sciagnac chocby z UK, od rodakow, wiesz co mam na mysli, wszystko idzie ogarnac, ja siebie zaopatrzylem w tone dostinexu raz i mam spokoj na bardzo dlugo, tylko ze ja za wielka woda, wiec nie pomoge, ale popytaj mysle ze kogos chetnego znajdziesz do pomocy, srodek bezcenny.

Pozdro welnowiec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
master , winko ,

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zastępcze dla substancji bold czy w ogóle inne substancje...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
snara master winko i master bedzie szło ale potem :), krzykacz ciężko powiedzieć zaplanowałem sobie takie coś i nie wiem co włożyc zamiast bolda , może deke dalej ciągnąc ??

1-6 meta
1-12 enan
1-12 deka
13-17 antek
13-25 mix
13-25 Bold ???? deka lub nie wiem co prima to raczej bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
to zamiast bolda i dec daj tren enan 12 tyg i potem mozesz przejsc na masterka itp

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
no właśnie tej odpowiedzi sie bałem , trena chciałem zostawić sobie na przyszłość ;) ,ale dzięki za sugestie i czekam na inne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 626
cisnij deke jako baze do 20stego tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 626
ale ci bebechy te orale zoraja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
skad wiesz? skoro nie napisal dawki mety i antka? 2012 - obalamy mity panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zamiast antka daj znowu mete, zamiast bolda treana enana. meta jak juz tren e sie troche bujnie np w 3 tygodniu, po trenie e mastera i wino, ewentualnie dorzuc jeszcze oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Anubis ja nie zaczynam cyklu jestem w 14 tygodniu teraz ;) , co do badań to jechałem 40 mg mety jako osłonka heparegen później przez miecha esentiale forte i wczoraj odebrałem wyniki na aspat i alat przed wejściem na antka i wszystko jest ok także na pewno niektórzy mity powtarzają z tymi oralami ;) a wracając do tematu to rodzi się kolejne pytanie ciągnął ktos z was deke 20 tyg ?? myśle ,ze do tego czasu powinienem skombinowac swoja upragniona alphę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie norditropinu

Następny temat

cykl na mase duzej i dobrej jakosci

WHEY premium