SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Alkohol w dzien treningu

Wysłana -
Witam! Meczy mnie temat alkoholu, a wlasciwie jego wplyw na nasz trening. Czytalem rozne tematy i wypowiedzi, ale kazdy twierdzi inaczej. Wiec moje pytanie: czy warto robic trening w ten sam dzien, gdy mamy zamiar isc i pic w wiekszych ilosciach?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nie rob treningu w ten dzien. zrob w dzien kaca
Wysłana -
Yhm, czyli jutro wieczorem. A kolejna rzecz - jak jest z jedzeniem? Jesli chodzi o moja diete, to jestem jak narazie na nadwyzce kalorycznej, a na imprezie bede mial zapewnione jedzenie, etc etc - powinienem jesc duzo, czy raczej omijac?
Wysłana -
baw sie, impreza jest raz na jakis czas jeden dzien nie pokrzyzuje planow.
co innego jak bedziesz imrezoal co tydzien lub czesciej. wiec nie ma co sie spinac, zyje sie tylko raz trzeba pogodzic wszystko
Wysłana -
Dokładnie jak raz to nie ma się czym przejmować , będziesz się pilnował i tak to niewiele da. Idziesz baw się na drugi dzień powrót do treningu i diety.
Wysłana -
Dokładnie, impreza to impreza. Zapomnij wtedy o treningach i diecie. Ten jeden wieczór niczego nie zniweczy, a wyzerujesz sobie banie to będzie lepiej

BTW w dzień kaca robi się całkiem dobre treningi

Zmieniony przez - georgu w dniu 2017-04-28 21:10:43
Wysłana -
Widze Panowie hulaj dusza, raz się żyje

Dokładnie, czasem trzeba się zresetować
Wysłana -
Nie mozna zyc tylko silka i dieta jak Tomq
Wysłana -
posta pisalem kerujac sie wlasnymi bledami zyciowymi
Wysłana -
Wysłana -
Trzeba jednak też uważać żeby nie pocisnąć i w drugą stronę , że wyjdzie więcej imprez niż treningów
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź