SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol i jego wplyw...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5810
W zwiazku ze w pisze w dziale dla zoltodziobow mam pewne, moze dla niektorych glupie, pytanie a wlasciwie chcialbym po prostu zebyscie mi napisali na temat "Alkohol i jego wplyw na trening, mase" itp. Na pewno wiecie o co mi chodzi. Ewentualne linki do artykulow mile widziane. Z gory dzieki za odpowiedz.


"Wojna i męstwo zdziałały więcej wielkich rzeczy na tym świecie niż miłość bliźniego." Friedrich Nietzsche

"Wojna i mestwo zdzialaly wiecej wielkich rzeczy na tym swiecie niz milosc blizniego.
Nie wasze wspolczucie lecz wasza dzielnosc przynosila ocalenie tym ktorzy zaznali nieszczescia."
Friedrich Nietzsche

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=27058
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=22416
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=19233

to tyle z rzeczy ktore mam w ulubionych. Poszukaj sam. Forum-->wyszukiwarka-->w tytule--> alkohol-->szukaj

Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5810
Chcialbym tylko jeszcze dodac ze nie chodzi mi o reakcje alkoholu z roznymi suplementami wspomagajacymi trening. To mnie nie interesuje.

"Wojna i męstwo zdziałały więcej wielkich rzeczy na tym świecie niż miłość bliźniego." Friedrich Nietzsche

"Wojna i mestwo zdzialaly wiecej wielkich rzeczy na tym swiecie niz milosc blizniego.
Nie wasze wspolczucie lecz wasza dzielnosc przynosila ocalenie tym ktorzy zaznali nieszczescia."
Friedrich Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej nie pić wcale alkocholu .
Duża zawartość alkocholu we krwi , zmniejsza zawartość białka dostarczanego do mięśni , co w efekcie hamuje ich rozwój.
Pozatym jak dużo pijesz to sztangi widzisz dwie , a takiego ciężaru nie podniesiesz

Red23 " Nie ilość , a jakość ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
"Duża zawartośc"....kupa tam Panowie-już minimalna zawartośc alku ścina białko i powoduje anomalie w działaniu wszystkich systemów ...
Albo sport, albo picie...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o mnie ti przestałem pić całkowicie alkochol i inne trunki z nim związane jakieś 16 miesięcy temu.
Więc duża dla mnie ilość może być malutka dla innych.
Chodzi o sedno , albo picie , albo kuluturystyka.
Jedno z drugim nie idzie w parze !!!!

Red23 " Nie ilość , a jakość ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Zalezy o jakim piciu mowisz. Jak myslimy o codziennym obalaniu butelki taniego winska z kolegamy (butla na lebka), to sie zgodze- raczej ci to nie pomoze w budowie miesni. Ale alkohol w niewielkich ilosciach daje pozytywne efekty i z tego co zaobserwowalem nie wplywa na osiagi, mase itp...

"Tylko mądry jest dobry,
tylko głupi jest zły"

Seneka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat_____trenować czy nie??_____

Następny temat

Zdjęcie ? :)

WHEY premium